Çok ucuz fiyatlarla Artvin Van uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Van’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 20 saat, 25 dakikadır.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Van uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Van’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Van uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Van Uçak Bileti
Artvin Van Uçak Bileti

Kedisi, kalesi ve gölü ile meşhur olan ilimiz Van, turizm açısından da oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Urartu ve Sarduri tarafından M. Ö. 9. yüzyılda yapılan Van kalesi, ihtişamlı duruşu ile turistlerin yoğun ilgi gösterdiği yerler arasındadır. Akdamar Kilisesi ise oldukça şahane manzarası ile görülmeye değer bir yapıdadır. Kaya Çelebi Zade Koçi Bey tarafından 1660 yılında yapımına başlanan cami, 3 yıl sonra Koçi Bey’in idamının ardından Cem Dedemoğlu Mehmet Bey tarafından tamamlanmıştır.

1992 yılında dünyada nesli azalmakta olan Van Kedileri için kurulan Van Kedi Evi’nin amacı, bu nesli korumak ve devam ettirmektir. Sizde farklı ırka sahip bu kedileri görmek istiyorsanız Van Kedi Evini ziyaret edebilirsiniz.

Tatlan ilçe sınırları içinde bulunan ve dünyanın en büyük sodalı gölüne sahip olan Van Gölü, eşsiz bir manzaraya sahiptir. Van Gölü hem tatlı hem de tuzlu suya sahiptir. Yazın etrafında açan rengarenk çiçekleri kışın ise buz kristalleri ile göz dolduran Maşukiye Şelalesi, Van’da görülmesi gereken yerler listesinde yerini alır.

Artvin Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Van uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’title’]

Artvin Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.