Çok ucuz fiyatlarla Artvin Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Şanlıurfa’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 19  saat, 15 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Şanlıurfa‘ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Şanlıurfa Uçak Bileti
Artvin Şanlıurfa Uçak Bileti

Hz. İbrahim’in Doğduğu Yer Olan Mağara ve Dergah Cami (Mevlid-i Halil Külliyesi), Şanlıurfa kalesinin kuzeyinde bulunur. Bu mağara kentte yıl içinde yerli ve yabancı turist çeken en önemli yerdir. Mağaranın yakınında ise havuzlu avlu, hücre ve mescit bulunur. Hz. Muhammet’in sakalının ve telinin bulunduğu yer olan mağaradan çıkan su, zemzemden sonra en şifalı su olarak kabul edilir.

Şanlıurfa, ülkemizde inanç turizminin oldukça fazla geliştiği şehirlerden biridir. Balıklıgöl, şehirde en çok ünlenen yerler arasındadır. Balıklıgöl’ün hikayesi ise şu şekildedir; Hz. İbrahim putperestliğe karşı tek tanrı inancını savunmak için mücadele başlatınca döneminin Kralı Nemrut tarafından yakalanır ve Urfa kalesinden aşağı atılır. O sırada ise Allah tarafından “Ey ateş, İbrahim’e karşı serin ve selamet ol” emrine karşılık ateş suya, odunlar ise balığa dönüştürülür.

Harran evleri kendine özgü mimari yapısı ile dikkat çeker. Harran evleri’nin M. Ö. 2000’li yıllarda Ur şehrinin ticari kolu olarak kurulduğu bilinir. Bu alan kentsel sit alanı olarak ilan edilmiştir.

Artvin Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.