Çok ucuz fiyatlarla Artvin Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Muş’a en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 20 saat 45 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Muş uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Muş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş’ta nerelere gidebiliriz?

Artvin Muş Uçak Bileti
Artvin Muş Uçak Bileti

Van, Türklere Anadolu’nun kapılarını açan Malazgirt Savaşı ile ünlüdür.  Arak Manastırı ( Kilisesi) şehir merkezine 12 km uzaklıkta yer alan Arak (Kepenek) köyünde bulunur. Roma dönemine ait olan bu yapının az ilerisinde de Çan Kulesi vardır. Geleneksel Muş evlerinin tarihi aslında 1071’de Anadolu’nun Türkleşmeye başlaması ile inşa edilmiştir. Yerleştikleri bölgelerde aynı zamanda konaklama ihtiyacı duyan insanların yaptığı ilk evler günümüze kadar muhafaza edilmiştir.

Hz. Ömer döneminde Müslümanların eline geçen Muş Kalesi, şehirde görülmeye değer bir başka yerdir. Bir Selçuklu mimarisi örneği olan Murat Köprüsü, şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunur. Muş Ulu Cami ise, kabri caminin avlusunda bulunan Şeyh Muhammed-i Mağribib tarafından inşa edilmiştir. Yapım tarihi tam olarak bilinmeyen caminin 14. yüzyılda yapıldığını ileri süren kalıntılar var. Varto Kayalıdere Ören Yeri, bir Urartu yerleşkesi olarak inşa edilmiştir. Varto ilçesine 20 km uzaklıkta bulunan Kayalıdere’nin, II.Sarduri M.Ö.764-735 döneminde yapıldığı bilinir.

Hamurpet (Akdoğan) Gölü, Varto ilçesi sınırları içinde yer alan Hamurpet Dağları’nın eteğinde yer alır. Gölde aynı zamanda çok sayıda bitki türüne rastlamak da mümkün.

Artvin Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.