Çok ucuz fiyatlarla Artvin Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Malatya’ya en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat, 35 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Malatya uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Malatya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Malatya Uçak Bileti
Artvin Malatya Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nin kayısı ile meşhur olan kenti Malatya birçok güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Malatya’da gidebileceğiniz yerler arasında listenin başlarında Günpınar Şelalesi geliyor. Darende ilçesinde yer alan şelale, yüksekten akan suların görüntüsü ve sesi ile oldukça keyifli bir ambiyans sunuyor. Şelaleden sonra yakınlarında bulunan Sulu Mağara’yı da ziyaret edebilirsiniz. Taş köprü ile Darende Somuncu Baba Camisi arasında yer alan Tohma Kanyonu, heybetli sarp vadisi ve dik kayalıkları ile ilgi çekici bir güzelliğe sahiptir. Kanyonda safari, tırmanış, rafting ve trekking gibi spor etkinlikleri düzenleniyor.

Beşkonaklar, şehir merkezinde yer alan sinema caddesi üzerindedir. Osmanlı mimarisine ait hoş görüntüsü ile yıl içinde birçok turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Malatya Atatürk Evi, Atatürk’ün şehri ziyareti sırasında bir gece Malatya’da konakladığı evdir. Mustafa Kemal’in kullandığı sehpa, koltuk, masa ve odadaki eşyalar sergilenir. Malatya Müzesi de bölgeye ait kazılarda bulunan kalıntıların sergilendiği yerdir.

Kayısı diyarını seyahatiniz sırasında Malatya kalesi, Arapgir kalesi, Orduzu, Silahtar Mustafa Paşa Kervansarayı’da gezmekten keyif alacağınız yerler arasındadır.

Artvin Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.