Çok ucuz fiyatlarla Artvin Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Kocaeli’ne en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 25 saattir.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Artvin‘den Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Artvin Kocaeli Uçak Bileti
Artvin Kocaeli Uçak Bileti

Marmara Bölgesi’nde yer alan Kocaeli, oldukça dikkat çekici doğal güzelliklere sahiptir. Sultan II. Abdulhamit’in tahta çıkmasının 25. yıl dönemi şerefine yapılan saat kulesi şehrin simgesi halindedir. Kasr-ı Hümayun Saray Müzesi Abdülaziz’in av köşkü olarak kullandığı evdir. Aynı zamanda Kasr-ı Hümayun Sarayı, İstanbul dışına yapılmış tek saray olma özelliğine sahiptir.

Ballıkayalar Tabiat Parkı 1994 yılında Milli Park ilan edilerek, koruma altına alınmıştır. Parkta yürüyüş yapabilir ve tırmanabilirsiniz aynı zamanda etrafındaki işletmelerde manzaraya karşı güzel bir kahvaltı da yapabilirsiniz. Kuzu Yaylası Milli Parkı, Kartepe’de bulunur. Yemyeşil tabiatı ile insanı büyüleyecek güzellikte olan bu yer İzmit’te huzur bulabileceğiniz yerler arasındadır. Sapanca Gölü kıyısında yer alan Maşukiye, yıl içinde pek çok turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Bağırbanlı, Kerpe ve Kefken İzmit’in doğal güzellikleri arasında oldukça dikkat çekicidir. Eşsiz plajları ile özellikle yazın ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir.

İzmit’te Yuvacık Barajı, Osman Hamdi Bey Müzesi, Eskihisar Kalesi, Darıca Hayvanat Bahçesi, Orhan Cami ve Harikalar Sahili de seyahatinizde uğramanız gerekenler listesinde yer alır.

Artvin Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani’ display=’content’]

Artvin Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.