Çok ucuz fiyatlarla Artvin Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Kahramanmaraş’a bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise 34 saat, 35 dakikadır.

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız lütfen şunu unutmayın! TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Kahramanmaraş  uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Artvin Kahramanmaraş Uçak Bileti
Artvin Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş Akdeniz Bölgesi’nde yer alan zengin kültürel mirası, tarihi, doğal güzellikleri ve mutfağı ile oldukça ilgi çeken şehirlerimizden biridir. Taş köprü; Kahramanmaraş, Kayseri yolu üzerinde, şehir merkezine 11 km uzaklıkta yer alır. 1563 yılında yapıldığı düşünülen yığma moloz taşlardan yapılan köprünün toplamda 6 adet kemer gözü vardır. Germenicia Antik Kenti M. S. 300’lü ve 400’lü yıllardan kaldığı bilinen Romalılara ait kalıntıların bir kısmı şuan Arkeoloji Müzesinde sergilenmektedir. Geleneksel Maraş konakları şehir içinde bulunan tarihi yapılardır. Sevimli duruşu ile burası pek çok turisti konuk eder. Dedeoğlu konağı ve Kocabaş konağı bu civarda ilgiyle gezebileceğiniz yerler arasındadır. Dulkadiroğullarının bıraktığı eserlerden biri olan Taş Han 16. yüzyılda yapılmıştır.

Şehir merkezinde yer almasından dolayı ulaşımı gayet kolay olan Maraş kalesinin yapımı M. Ö. 9. yüzyıla dayanır. Döngel Mağaraları ve Köyü ise Maraş’ta Paleolitik çağlarda yaşam olduğunu kanıtlar niteliktedir. Bu bölge üst üste 3 ilginç mağaradan oluşur. Ayrıca mağaralar sarp kayalıklardan meydana geldiği ve su baskını riski olabileceği için dikkatli gezilmesi gerekir.

Artvin Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.