Çok ucuz fiyatlarla Artvin İzmir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den İzmir’e en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat, 50 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin İzmir uçak bileti al!

Sizde Artvin’den İzmir‘e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin İzmir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Artvin İzmir Uçak Bileti
Artvin İzmir Uçak Bileti

İzmir, ülkemizin turizm açısından en elverişli şehirleri arasındadır. Doğal güzellikleri ve görkemli tarihi yapıları ile çok sayıda yerli ve yabancı turistin gözdesidir. Konak’ta bulunan saat kulesi kente ziyaret edenlerin ilk gittiği yerlerden biridir. 25 metre uzunluğundaki kule, heybetli yapısı ile görenleri büyüler. Yine Konak’ta Körfez’e karşı duran Bahribaba Parkı içinde yer alan İzmir Arkeoloji ve Etnografya Müzesi 1831’de hastane olarak kurulmuş daha sonra ise kimsesiz çocuklar kurumu olarak hizmet vermiştir. Batı Anadolu’nun tarihine tanıklık eden müzede çok sayıda önemli eser yer alıyor. Cumhuriyet Meydanı’ndan İzmir Limanı’na kadar uzanan uzun sahil şeridi olan Kordon, şehrin en eğlenceli ve kültürel olarak aktif olan yeridir. Kordon İzmir ruhunu  dört mevsim yansıtır. İzmir tarihi asansör şehirle bütünleşmiş bir yapıdır. Yapılma amacı 58 metrelik kot farkını ortadan kaldırmak olan asansörün oldukça keyifli bir manzarası vardır. Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Kordon’un arka tarafında yer alır. Burası şehrin en hareketli bölgeleri arasındadır. Sağında ve solunda oldukça fazla restoran , kafe ve İzmir’in gece hayatını yansıtan barlar bulunur.

Artvin İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin İzmir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin İzmir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.