Çok ucuz fiyatlarla Artvin Hatay uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Hatay’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 8 saat, 10 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Hatay uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Hatay’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Hatay uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Hatay Uçak Bileti
Artvin Hatay Uçak Bileti

Hatay ( Antakya) üç büyük dinin bir arada yaşadığı, zengin ve farklı kültürel mirasa sahip bir şehirdir. Hatay muazzam güzellikteki plajları, kiliseleri, hanları ve kaplıcaları ile göz dolduracak güzelliktedir. Medeniyetler şehri olarak da bilinen Hatay’da, Harbiye şelaleleri turistlerin uğrak noktasıdır. Akıntının bittiği ve suyun azaldığı yerde oturma yerleri ile özellikle yaz mevsiminde oldukça ferahlatan bir havaya sahiptir.

Aziz Simon Kilisesi M.S. 6. yüzyılda inşa edilmiştir. 1500 yıllık bir geçmişe sahip olan kilise Samandağı yolu üzerindedir. St. Pierre Kilisesi Hac Dağı eteklerinde yer alan St. Pierre Kilisesi Hristiyanlık döneminin oldukça önemli merkezlerinden biridir. Titus (Vespasianus) Tüneli, Roma imparatoru Vespasianus tarafından doğal afetlere karşı korunmak amacıyla yaptırılmıştır. Dağın oyularak yapıldığı bu tünelde lejyonlar ve köleler çalıştırılmıştır. Tünelin denize bakan tarafında kaya mezarları yer alır. Beşikli Mağara’da kaya üzerine oyularak yapılan bir eserdir. Titus Tüneli’ne oldukça yakın olan Beşikli Mağarada gezmekten oldukça keyif alabileceğiniz yerlerden biridir. Bunların yanı sıra Habibi Neccar Cami, Batıayaz Yaylası, Arkeoloji Müzesi ve Aktepe Tarihi Türkmen Mezarlığı da Hatay’da gezilecek yerler arasındadır.

Artvin Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Hatay uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.