Çok ucuz fiyatlarla Artvin Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Giresun’a en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat, 5 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Giresun uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da ne yapabiliriz?

Artvin Giresun Uçak Bileti
Artvin Giresun Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesi’nin yeşili, doğası ve tatlı şivesi ile gezmekten keyif alabileceğiniz en güzel illerinden biri olan Giresun, turizm açısından da oldukça zengindir. Görele Sis Dağı, adından da anlaşılacağı üzere dağın üzerinin sislerle kaplı olduğu harika bir doğa olayıdır. Farklı ambiyansı ile kendinizi oksijenine bırakabilir ve oldukça güzel kareler yakalayabilirsiniz. Giresun Adası Karadeniz’de bulunan iki adadan biridir. İkinci dereceden sit alanı olan ada, 71 farklı bitkiye sahiptir. Giresun adasında çok sayıda kule, manastır ve sur kalıntısı bulunur.

Giresun Kalesi şehrin simgesi haline gelmiştir. Helenistik ve Roma döneminden izler taşıyan kalenin Pontus kralı tarafından yapıldığı bilinir. Gogora Kilisesi olarak da bilinen Giresun Müzesi’nde Roma, Bizans ve Osmanlı Dönemi’ne ait birçok kalıntı bulunur. Karadeniz’in eşsiz güzelliklerinden biri olan Karagöl Dağları ve Yaylası’nı gezmekten oldukça keyif alabileceğiniz yerler arasındadır. Buraya geldiğinizde kendinizi tam anlamıyla Karadeniz’de hissetmeniz de mümkün. Giresun Mavi Göl’de yine şehrin doğal güzellikleri arasındadır. Bedrama Kalesi, Kümbet Yaylası, Gölyanı Yaylası, Tirebolu Kalesi ve Seyyid Vakkas Türbesi de şehirde görülmesi gereken doğal ve tarihi güzellikler arasında yer alır.

Artvin Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Giresun uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.