Çok ucuz fiyatlarla Artvin Gaziantep uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Gaziantep’e en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat, 10 dakikadır.

[insert page=’gaziantepde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Gaziantep uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Gaziantep’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Gaziantep uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Gaziantep’te nerelere gidebiliriz?

Artvin Gaziantep Uçak Bileti
Artvin Gaziantep Uçak Bileti

Ülkemizin en köklü medeniyetlerinden birine sahip olan Gaziantep kültürel tarihinin yanı sıra inanılmaz gurme keşiflerle dolu bir şehirdir. Anadolu Evleri Antep’te yöresel dokuyu en içten yaşayacağınız yerler arasındadır. Kullanılan motifler ve odaların dekorasyonu oldukça ilgi çekicidir. Adını satılan bakır eşyalardan alan Bakırcılar Çarşısı ise şehrin en ünlü çarşısıdır. Yöresel birçok hediyelik eşya bulabileceğiniz Bakırcılar Çarşısı’nı gezmeden geri dönmeyin. Şehirde gidilmesi gereken yerler arasında bedestenler de yer alır. Bunlar Zincirli Bedesteni, Hüseyin Paşa Bedesteni ve Kemikli Bedesten’dir.

Belkıs / Zeugma Antik Kenti, Hatay’dan sonra dünyanın ikinci büyük mozaik müzesidir. Kentte gezmekten keyif alacağınız, büyük bir mirasa sahip yerdir. Gaziantep Kalesi, görkemli duruşu ile Alleben Deresi’nin kenarında kurulmuş 25 metre yükseklikte bir kaledir. Yesemek Açık Hava Müzesi, UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alır. Burası taş ocağı ve heykel atölyesidir. Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi, Gaziantep Oyun ve Oyuncak Müzesi, Kurtuluş Camisi, Elmacı Pazarı ve hanları kentin dokusunu anlamanız adına gidilmesi gereken diğer önemli yerler arasındadır.

Artvin Gaziantep uçak bileti fiyatları

Gaziantep seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Gaziantep seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Gaziantep uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Gaziantep uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’gaziantep-oguzeli-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Gaziantep uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.