Çok ucuz fiyatlarla Artvin Elazığ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Elazığ’a en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat, 15 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Elazığ uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Elazığ‘a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Elazığ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Elazığ Uçak Bileti
Artvin Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi’nin Yukarı Fırat Bölümü’nde bulunan Elazığ, tarihe her dönemde ışık tutan bir kenttir. Doğal güzelliklerinin yanı sıra önemli kültürel zenginliğe de ev sahipliği yapan şehri gezerken oldukça keyif alabilirsiniz. Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi milattan önceki dönemlere ait birçok kalıntıyı içinde barındırır. Müzede Hitit, Hurri, Roma, Bizans, Urartu, Selçuklu ve Osmanlı medeniyetlerinin yerleşim yeri olan Elazığ’da bu döneme ait bakırlar, işlemeler, halılar ve değişik eşyalar bulunur.

M.Ö. 8 yüzyıla dayanan tarihi ile Harput Kalesi oldukça görkemlidir. Harput Kalesinin yapımında rivayete göre su yerine süt kullanılmıştır. Bu nedenle pek çok kişi tarafından adı ‘Süt Kalesi’ olarak da bilinir. Türkiye’nin en büyük ikinci yapay gölü olan Keban Barajı, Elazığ’da gidilmesi gereken yerler arasındadır. Keban barajından Elazığ ve Tunceli arasında feribotla ulaşım sağlanır.  Şehir kış turizmini seven ziyaretçilerine de güzel bir olanak sunuyor. Hazarbaba Kayak Merkezinde, Hazar Gölü’ne karşı kayak yapabilirsiniz. Elazığ seyahatinizi uzatmak  için kayak merkezinin çevresinde bulunan otel ve pansiyonlarda konaklayabilirsiniz.

Artvin Elazığ uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Elazığ uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.