Çok ucuz fiyatlarla Artvin Bodrum uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Bodrum’a en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat, 15 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Bodrum uçak bileti al!

Sizde Artvin’den Muğla, Bodrum’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin bodrum uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Bodrum’da nerelere gidebiliriz?

Artvin Milas-Bodrum Uçak Bileti
Artvin Milas-Bodrum Uçak Bileti

Kendine özgü mimarisi, eşsiz koyları ve ülkenin en güzel iki denizi olan Ege ile Akdeniz’in tam ortasına konumlandırılması ile karşınızda  şahane Bodrum!

Bodrum kalesi St. John Şövalyeleri tarafından 1402’de inşa edilmiştir. Kalenin içinde aynı zamanda Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi yer alır. Herkesin bir şekilde adını duyduğu, küçük balıkçı kasabası olan Gümüşlük, antik Mydos kentinin kalıntıları üzerine kurulmuştur. Bodrum’un bir başka kasabası olan Yalıkavak’ta muhteşem manzarası ile ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Ege ve Akdeniz’in birleştiği noktada kurulu olan Bodrum Marina, şehir merkezinde bulunuyor. Bir Rum köyü olan Şirince, oldukça şirin yapısı ile her geleni cezbeden bir dokuya sahiptir.  Akyarlar ve Bitez turkuaz denizi, Rumlardan kalan taş evleri ve mavi bayraklı plajları ile gezmekten keyif alacağınız yerler arasındadır. Haritada gördüğünüz girintili çıkıntılı muhteşem koylar Bodrum’u anlatan doğal güzelliklerden biridir. Şehri ziyaretiniz de mutlaka Cennet ve Akvaryum koyuna uğramalısınız.

M.Ö. 4. yüzyılda kurulan Bodrum Antik Tiyatrosunun 13.000 kapasitesi vardır. Günümüzde bu antik tiyatroda birçok etkinlik ve konser düzenleniyor. Derin bir tarihe sahip antik tiyatro Bodrum’da gidilecekler listesindedir.

Artvin Bodrum uçak bileti fiyatları

Bodrum seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bodrum seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Bodrum uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Bodrum uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’milas-bodrum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Artvin Bodrum uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.