Çok ucuz fiyatlarla Artvin Bingöl uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Artvin’den Bingöl’e her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi aktarma dahil 18 saat 55 dakikadır.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Artvin Bingöl uçak bileti al!

Sizde Artvin‘den Bingöl’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Artvin Bingöl uçak bileti fiyatları bu yüzden oldukça ucuz.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Artvin Bingöl Uçak Bileti
Artvin Bingöl Uçak Bileti

Ülkemizde 22 tane bulunan yüzen adalardan üçü Bingöl‘dedir. Bingöl’ün Solhan ilçesinde bulunan Yüzen Ada oldukça ilgi çekici bir oluşumdur. Kara ile bağlantısı bulunmayan bu ada, kentte görülmesi gereken güzel bir doğal oluşumdur. Doğa olaylarının zaman içinde oluşturduğu Buban Bacaları, Nevşehir’de bulunan peri bacaları görünümündedir. Buban Bacaları şehirde dikkat çeken doğal güzellikler arasında yerini alır.

Hesarek Kayak Merkezi 2016 yılında hizmete açılmıştır. İçinde çok sayıda tesisi bulunduran Doğu Anadolu’nun yeni gözde merkezlerinden biri haline gelen kayak merkezi, kış sporları sevenler için gidilmesi gereken bir yer. Zağ mağaraları, kayanın üzerine yaslanmış şekilde bulunan odalardan oluşur. Bu odalar tamamen insan gücü ile yapılmıştır. M. S. 5. Yüzyılda yapıldığı bilinen bu mağaralar rivayete göre Roma döneminde Hristiyanlık inancına mensup olan kişilerin baskıdan dolayı gizli bir şekilde yaşamını sürdürdüğü yer olarak bilinir.

Pers hükümdarı kızı için inşa edilen Kız Kalesi, günümüzde mesire yeri olarak kullanılır.Bizans Dönemi eserlerinden olan Kalkanlı Mağarası, Yayladere ilçesinde bulunur. Yanından şelale geçen mağaranın duvarlarında çeşitli şekillerde Bizans Dönemine ait resim ve figürler vardır.

Artvin Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Artvin Bingöl uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’artvin-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Hopa Artvin Havalimanı içinden de Artvin Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani’ display=’content’]

Artvin Bingöl uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.