Karayip Denizi ile Atlas Okyanusu arasında kuzeyden güneye peş peşe sıralı adalar topluluğu Antigua ve Barbuda,  Küçük Antiller’de konumlanmış bir ada ülkesidir. Ülkeye adını Antigua ve Barbuda adaları vermiştir ancak bunun gibi pek çok ada peşi sıra gelmektedir. Antigua ve Barbuda’ya seyahat etmek isteyenler Antigua ve Barbuda vizesi hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirler. Antigua ve Barbuda vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Antigua ve Barbuda vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Antigua ve Barbuda vizesi alıyoruz.

Ucuz Antigua Vizesi ve ucuz Barbuda vizesi almak isteyenler..

Antigua ve Barbuda’nın başkenti ve en büyük şehri St. John’s olmakla beraber nüfusu 80 binin üzerindedir. Tipik bir küçük Karayip destinasyonunun her özelliğini taşıyan ülke yüzlerce plaja sahiptir. Ülkenin en önemli gelir kaynağını turizm oluşturmaktadır. Beyaz kumlu plajları ve berrak suları ile dikkatleri çeker. Antigua ve Barbuda’da turizm altyapısı ileri seviyede gelişmiştir. Özellikle Antigua çok sayıda lüks turistik tesise sahiptir. Büyüleyici ada Antigua yıllardır turistlerin gözde ülkelerinden olmaya devam etmektedir.

Antigua ve Barbuda Vizesi
Antigua ve Barbuda Vizesi

Antigua ve Barbuda’nın kültürü, dili, yönetim şekli uzun yıllardır Britanya İmparatorluğu’nun bir parçası olduğundan etkileşim göstermiştir. Ülkede Hermitage Koyu, hafta sonları Antigua ve Barbudalılar’ın da akın ettiği Ffryes Plajı özellikle insanları cezbetmektedir. Deep Koyu’nda ise su sporları için olanaklar mevcuttur. Dickenson Koyu başkent St. John’a en yakın plajdır. Kalabalıklardan uzak

Rendezvous Koyu da bir başka doğal güzelliğidir. Tarihi bir kilise olan St. John’s Katedrali ve Antigua’nın en eski kilisesi olan St. Paul’s Anglikan Kilisesi önemli dini yapılar olarak ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Antigua ve Barbuda Müzesi ise 1750’de inşa edilmiş bir binada sayısız değerleri ile insanlara kapılarını açmaktadır. Fırkateyn Kuşu Barınağı, Shirley Tepeleri, Nelson’s Tersanesi, Two Foot Koyu Milli Parkı Antigua ve Barbuda’da mutlaka görülmesi gereken diğer değerlerdir. Ucuz tatil için ucuz Antigua ve Barbuda vizesi alıyoruz.

Antigua ve Barbuda vize işlemleri

Antigua ve Barbuda’daya gitmek isteyen vatandaşlarımız için firmamız her türlü vize işlem desteğini vermektedir. Antigua ve Barbuda vize hakkında aklınıza takılan tüm soruları bizimle iletişime geçerek sorabilirsiniz. Uzman yetkililerimiz ile sizlere vize konusunda detaylı olarak hizmet vermekteyiz. Hemen arayın Antigua ve Barbuda ya da diğer ülkeler için vize konusunda yardımcı olalım.

Antigua ve Barbuda Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Antigua ve Barbuda vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.