Çok ucuz fiyatlarla Antalya Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Sivas’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

[insert page=’sivasda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Sivas uçak bileti al!

Sizde Antalya‘dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Sivas Uçak Bileti
Antalya Sivas Uçak Bileti

İç Anadolu’nun doğusunda yer alan Sivas şehrine seyahatinizde gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunmakta. Yeşilin  ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler Sivas’ın meşhur Sızır Şelalesi’ni görmek isteyebilirler. Gökpınar Gölü ise özellikle dalış meraklılarının uğrak noktalarından. Aynı şekilde kış sporu tutkunları Yıldız Dağı’nda kayak yapabilirler. Yani şehirde hem yaz hem de kış sporları için uygun yerler mevcut.

Çeşitli balıkları ve şifalı suyu ile Kangal Balıklı Kaplıcaları turistlerin ilgi gösterdiği bir başka nokta. Anadolu Selçuklu Devleti’nin önde gelen eserlerinden biri olan Sivas Gök Medrese tarihi dokusu ile öne çıkıyor. Şehrin tarihi değerlerinden olan Sivas Divriği Ulu Cami ise Kutbeddin Melikşah tarafından 1196-1197 yıllarında yaptırılmış bir yapı.

 

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Antalya Sivas ucuz uçak bileti

Sivas’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Sivas’a ya da Sivas’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Sivas uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.