Çok ucuz fiyatlarla Antalya Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Ordu’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Ordu  uçak bileti al!

Sizde Antalya’dan Ordu’ya  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Ordu - Giresun Uçak Bileti
Antalya Ordu Uçak Bileti

Şirin bir kent olan Ordu Karadeniz’in tüm doğal güzelliklerini bünyesinde taşımaktadır. Hem Karadeniz’in eşsiz güzelliği hem de doğa ile buluşturan yapısı ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Ordu’da görülecek pek çok yer vardır. Bunlardan birisi Ordu’yu tepeden görebileceğiniz Boztepe’dir. Etnografya Müzesi olarak hizmete devam eden Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi’nde tarihi bir doku ile karşılaşırsınız.

Kuyular, dehlizler, mağara ve kral mezarları ile Ünye Kalesi manzarası ile de dikkatlerine üzerine çeken bir yapıdır. Bir krater gölü olan Ulugöl ise Haruniye ve Süleymaniye köyleri arasında konumlanır. Derin bir göl olan ve Karadeniz’in doğal güzelliğini taşıyan Gaga Gölü Fatsa ilçesinde yer alır. Adeta üzerinde tarihi bir kimlik barındıran Gölköy Kalesi’nin M.Ö. 3 ya da 4. Yüzyılda yapıldığı bilinir. Ordu’nun bir başka güzelliği ise Melet Nehri’dir. Dağların arasında tüm ihtişamı ile görenleri büyüler.

Antalya Ordu ucuz uçak bileti

Ordu-Giresun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu-Giresun’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Ordu’ya ya da Ordu’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ordu uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.