Çok ucuz fiyatlarla Antalya Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Muş’a pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık Antalya’dan Muş’a 1 saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Muş uçak bileti fiyatları

En hesaplı ve ekonomik Muş ucuz uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor.

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Muş uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Muş’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Muş Uçak Bileti
Antalya Muş Uçak Bileti

Doğal ve tarihi yerleri ile Muş’ta gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Örneğin Selçuklu’nun izlerini taşıyan Murat Köprüsü, Muş-Varto yolu üzerinde görülebilir. Süslü motifleri ile dikkat çeken Alaaddin Bey Hamamı ise Muş’un önemli tarihi değerlerinden. Şehrin sembolu Muş Kalesi ise zamanında Ermeni ve Moğol istilalarına karşı direnmiştir. Şu anda parka dönüştürülen kale ayrıca Muş halkının dinlenebileceği bir mesire alanıdır.

Karaçavuş Dağlarının zirvesinde bulunan Arak Manastırı tarihi öneme sahip bir başka yapıdır. Dağın eteklerinde manastıra adını veren köyü görmek mümkündür. Muş Ulu Cami ise 14. yüzyılda yapıldığı tahmin edilmekle beraber dönemin tarihi dokusunu taşımakta.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]