Çok ucuz fiyatlarla Antalya Konya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Özellikle yaz aylarında Antalya’dan Konya’ya her gün en az bir yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 50 dakikadır.

[insert page=’konyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Konya uçak bileti al!

Sizler için servis bedellerini düşük tutuk. Bu yüzden en uygun fiyatlı Antalya Konya uçak bileti sitemizde bulunuyor.

Peki, Konya’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Konya Uçak Bileti
Antalya Konya Uçak Bileti

Yüz ölçümü bakımından Türkiye’nin en geniş ili olan Konya her sene hem yerli hem de yabancı çok sayıda turisti kendisine çekmektedir. Cami ve türbeleri ile ilgi odağı olan Konya’da gezilebilecek pek çok yer bulunuyor. Mevlana Celaleddin Rumi’nin dergahı ve mezarının bulunduğu yer olan Mevlana Müzesi belki de Konya denilince il akla gelen yerdir. Dönemin dervişlerine dair her türlü eşya ve bilgiyi burada bulmanız mümkündür.

Bizans, Hitit, Roma, Osmanlı, ve Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen tarihi mirasları görmek istiyorsanız eğer mutlaka uğramanız gereken yer Konya Ereğli Müzesi olacaktır. Nasreddin Hoca’nın mezarı ise Konya’nın ilçesi Akşehir’de bulunmaktadır. Alaaddin Tepesi ise düz bir ovaya inşa edilmiş Konya’nın tek tepe noktası olarak bilinmektedir. Bugün insanlar doğa ile buluşmak adına bu mesire yerine gitmektedir. Karatay Medresesi, II. İzzeddin Keykavus döneminde inşa edilmiş olmakla beraber Selçuklu mimarisinin güzide örneklerinden birisidir. Yine görülmesi gereken başka güzel bir yer olan Beyşehir Gölü Milli Parkı ise 33 adadan oluşmaktadır. Doğa ile iç içe olmak, bu güzelliği keşfetmek isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsat.

Antalya Konya uçak bileti fiyatları

Konya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Konya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir. Antalya Konya uçak bileti sitemizde kolaylıkla satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Konya uçak bileti satın alabilirsiniz.

[insert page=’konya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Çok ucuz fiyatlar ile kampanyalı Antalya Konya uçak bileti TatilCity.NET’de..