Çok ucuz fiyatlarla Antalya Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Kocaeli’ne en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat, 10 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Antalya‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Kocaeli Uçak Bileti
Antalya Kocaeli Uçak Bileti

Marmara’da bulunan fakat bölgenin keşmekeşliğinden son derece uzak doğası olan Kocaeli, aynı zamanda da büyük bir tarihsel geçmişe sahiptir. Küçük ve şirin bir tatil kasabası olan Kerpe, deniz tatili sevenler için kaçırılmaz bir fırsat sunuyor. Hem sörf, hemde kamp yapma imkanına sahip Kerpe’ye Kocaeli seyahatiniz esnasında gitmelisiniz.  Kerpe gibi küçük bir tatil kasabası olan Kefken’de pembe kayalıkları ve eşsiz manzarası ile size huzur dolu anlar yaşatabilir.

Su kayağının motorlu tekne veya başka bir araçla çekilerek yapılan spor dalı olan wakeboard, Kocaeli’nin Bıçkıdere Göletinde yapılıyor. Kocaeli sadece yaz mevsimde değil, kış mevsiminde de oldukça güzel olanaklar sunuyor. Kartepe kayak merkezi kış sporu sevenler için mutlaka gezilmesi gereken yerler arasındadır.

Maşukiye de bulunan Kuyu yaylası da İzmit Körfezi ve Sapanca Gölü manzarası eşliğinde muhteşem havasıyla ziyaretçilerini ağırlıyor. Kocaeli’den gitmeden önce görmeniz gereken diğer yerler ise Seka Park, Gayret Gemi Müzesi, İzmit Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Gölcük Deniz Müzesi, Kaiser Wilhelm Köşkü ve Ballıkayalar sıralanabilir.

Antalya Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Antalya Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Gazipaşa Havalimanı içinden de Antalya Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.