Çok ucuz fiyatlarla Antalya Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Kayseri’ye her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Kayseri uçak bileti fiyatları

En hesaplı ve ekonomik Antalya Kayseri uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir tıklamayla istediği gün ve saate biletini alıyor. Ucuz uçak bileti Tatil City’de…

Peki, Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Kayseri Uçak Bileti
Antalya Kayseri Uçak Bileti

Kayseri denilince akıllara ilk gelen meşhur Erciyes Dağı’dır. Kış turizminin en önemli yerlerinden biri olan Erciyes Dağı her sene kayak tutkunlarını ağırlar. 1906 yılında Sultan II. Abdülhamit’in emriyle yaptırılan Saat Kulesi ise şehrin simgelerinden. Kapalı Çarşı ise Osmanlılar zamanında yaptırılmış olup o dönemin ruhunu hala taşır.

Roma İmparatoru III. Gordian döneminde yapıldığı düşünülmekte olan Kayseri Kalesi, Türkiye’nin en önemli tarihi kalelerinden. Müze gezmeyi seviyorsanız Kayseri tarihini daha detaylı öğrenmek ve tarihi mirasları görmek için Kayseri Müzesi’ne uğrayabilirsiniz. Kayseri’ye yukarıdan bakıp manzaranın tadını çıkarmak isteyenler için Hisarcık Erciyes Teleski’ye çıkmanız yeterli olacak.

Antalya Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Kayseri’ye ya da Kayseri’den Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Kayseri uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Kayseri uçak bileti web sitemizde çok ucuz…