Çok ucuz fiyatlarla Antalya Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Antalya’dan Kastamonu’ya 3 uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahil 13  saat 30 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Kastamonu uçak bileti al!

Siz de Antalya‘dan Kastamonu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Antalya Kastamonu uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Antalya Kastamonu uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Kastamonu Uçak Bileti
Antalya Kastamonu Uçak Bileti

Kastamonu seyahatinizde hiç sıkılmayacaksınız. Çünkü bu doğası ile tarihi ile güzel mi güzel ilimizde gezip görülecek, keşfedilecek pek çok yer bulunuyor. Şelalesi, kanyonu, antik kentleri ile Kastamonu’da görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan birisi Evkaya Mezarları. Pafyagonyalılar tarafından M.Ö. 7 yüzyılda açık hava tapınağı olarak kullanılan bu yerde tarihi pek çok iz bulunuyor. 3’ü anıtsal olmak üzere 8 mezarın bulunduğu bu antik yeri gezmenizi öneririz. Son dönem Bizans mimarisinin güzide bir örneği olan Kastamonu Kalesi’nin tarihi ise 12. yüzyıla dayanıyor. Günümüze kadar birkaç onarım geçirmiş olsa da dönemin izlerinden hiçbir şey kaybetmemiş bir yapı. Şehir merkezinde bulunan ve şehrin sembolü olan Kastamonu Saat Kulesi ise fotoğraf çektirmek isteyebileceğiniz bir yer. Yapımı 1885’e dayanan bu saatin boyu ortalama 13 metre civarındadır.

Pompeipolis Antik Kenti, Kastamonu’nun bir başka önemli tarihi alanı. Taşköprü ilçesinde bulunan bu antik kentin kuruluşu M.Ö. 65-64’e dayanıyor. Roma döneminde sıfırdan kurulmuş olan bu kent çevresinde kazı çalışmaları hala devam etmekte. İnebolu ve Taşköprü’de sıklıkla örnekleri ile karşılaşacağınız Kastamonu Konakları bölgeye özgü bir mimari yapıya sahip. Bu konaklar yapılırken kullanım amacı, genş aldığı yer, gölge düşen yer gibi pek çok ince detaya yer verilmiş. Yüzlerce yıllık kültür birikiminin bir yansıması olan bu evleri mutlaka görmelisiniz. 2000 yılında park ilan edilen Küre Dağı Milli Parkı, kanyon, şelale, mağara gibi ilginizi çekebilecek tarihi ve doğal alanları içerisinde barındırıyor.

Antalya Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kastamonu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Antalya’dan Kastamonu’ya ya da Kastamonu’dan Antalya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Antalya Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Kastamonu uçak bileti Antalya Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.