Çok ucuz fiyatlarla Antalya Isparta uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Isparta’ya en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 7 saat 10 dakikadır.

[insert page=’ispartada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Isparta uçak bileti al!

Sizde Antalya‘dan Isparta’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Isparta uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Isparta’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Isparta Uçak Bileti
Antalya Isparta Uçak Bileti

Gül ve lavanta diyarı Isparta, Türkiye’de gidilmesi gereken turizm kentlerinden biridir. Göller yöresinde bulunan Isparta’da birçok doğa harikası görmek mümkündür. Uluslararası bir öneme de sahip olan Eğirdir Gölü insanı cezbeden bir güzelliğe sahiptir. Eğirdir Gölü’nde  macar ördeği, patka, sakarmeke, küçük karabat, tepeli patka, elmabaş gibi türüne pek fazla rastlanmayan su kuşları bulunmaktadır. Eğirdir Gölü’ne 24 kilometre uzaklıkta bulunan Kovada Gölü’de pek çok ağaç ve hayvan çeşitliliğine sahip olmakla bilinir. Kovada Gölü aynı zamanda Milli Park özelliği taşır. Zakkum ağaçları eşliğinde huzura doyabileceğiniz Yazılı Kanyonda kentte gidilmesi gereken yerler arasındadır.

Yılın belli dönemleri etrafına inanılmaz bir görsel şölen sunan lavanta vadilerini görmeden Isparta’dan gitmemelisiniz.  Keçiborlu ilçesinde bulunan lavanta tarlaları yöre halkının geçim kaynağıdır. Isparta’ya kış mevsiminde gidecekseniz Eğirdir Gölü manzarasına karşı kayak yapabileceğiniz Davraz kayak merkezine mutlaka uğramalısınız. Özellikle son yıllarda yerli ve yabancı birçok turist tarafından oldukça fazla rağbet görmektedir.

Şehirde Aya Baniya Kilisesi, Antiocheia Antik Kenti,  Uluborlu Kalesi de görülmeye değer yerler arasındadır.

Antalya Isparta uçak bileti fiyatları

Isparta seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Isparta seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Antalya Isparta uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’antalya-gazipasa-havalimani’ display=’content’]

Antalya Gazipaşa Havalimanı içinden de Antalya Isparta uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’isparta-suleyman-demirel-havalimani’ display=’content’]

Antalya Isparta uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.