Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Hatay uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Antalya‘dan Hatay’a aktarmalı uçuş seferi yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalarla beraber 2 saat 55 dakikadır.

[insert page=’hatayda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Hatay uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik ve çok ucuz Antalya Hatay uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak biletli fiyatları için aramanızı hemen yapın!

Peki, Hatay’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Hatay Uçak Bileti
Antalya Hatay Uçak Bileti

Pek çok kültürün bir arada yaşandığı Hatay doğal ve tarihi güzellikleri ile şehri ziyaret edenleri kendisine hayran bırakıyor. Anadolu’daki ilk cami olarak bilinen Habib-i Neccar Cami Hatay’dadır. Yine Dünyadaki ilk Katolik Kilisesi olarak bilinen Saint Pierre Kilisesi şehirde yer alır. Bu kilise sonradan müzeye dönüştürüldüğü için rahatlıkla ziyaret edebilir ve bu tarihe tanıklık edebilirsiniz.

Antakya ile Reyhanlı arasında, Asi Nehri üzerinde bulunan Demirköprü’nin ise tarihi bir anlamı vardır. Öyle ki Ortaçağ döneminden günümüze kadar gelebilmiştir. Harbiye, antik bir kent olmakla beraber Hatay halkının dinlenebileceği doğa ile baş başa kalabileceği mesirelik bir alan olarak dikkat çeker. Deniz kıyısında yer alan İskenderun da yeşili ve maviyi bir arada görmek isteyenler için eşsiz bir yer.

Antalya Hatay uçak bileti fiyatları

Hatay’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Hatay’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için de AnadoluJET uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Hatay’a ya da Hatay’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Hatay uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Gazipaşa Havalimanı içinden de Antalya Hatay uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’hatay-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Hatay uçak bileti web sitemizde çok ucuz!