Çok ucuz fiyatlar ile Antalya Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Antalya’dan Eskişehir’e her gün bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarma dahilinde 8 saat 50 dakika sürmektedir.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Eskişehir ucuz uçak bileti al!

Sizde Antalya’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Eskişehir Uçak Bileti
Antalya Eskişehir Uçak Bileti

Doğal güzellikleri ve tarihi yapısı ile bir bütün oluşturan Eskişehir, ülkemizin en köklü illerinden biridir. Türkiye’nin yaşanılabilir şehirlerden biri olan Eskişehir, lületaşı ile ünlüdür. Uzun yıllar boyunca Frigyalıların hüküm sürdüğü kent, Frigya Uygarlığına ait pek çok kalıcı mirasa da ev sahipliği yapıyor. Ülkemizin Tatar nüfusunun yoğun olduğu Eskişehir, aynı zamanda barışçıl bir kent olması ile de adını duyurmuştur.

Esminyatürk Türk Dünyası Şahaserleri, Sazova Kültür Parkı içinde yer alıyor. Minyatür eserlerin yer aldığı Esminyatürk’te 32 adet Türk Dünyasına ait önemli eser bulunuyor. Görsel açıdan oldukça keyifli bir gezi turu sunan bu mekan, ilgi çeken bir ambiyansa sahiptir.

Öğrenci kenti olan şehirde özellikle Bağlar bölgesi genç nüfusun yaşadığı birimdir. Bağlar’da bulunan Haller Gençlik Merkezi, eskiden şehrin sebze ve meyve hali olarak kullanılmıştır. Günümüzde meydana gelen restorasyonlar ile Haller, ufak dükkanların sıralı olarak dizildiği bir mimariden oluşur. Haller Gençlik Merkezinde çeşitli kafeler, portre çizen sanatkarlar ve el sanatı ile uğraşan dükkanlar mevcuttur.

Antalya Eskişehir ucuz uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Antalya Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı