Çok ucuz fiyatlarla Antalya Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Eskişehir uçak bileti al!

TatilCity.NET Antalya Eskişehir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları bilgiler de veriyor. Antalya’dan Eskişehir’e her gün uçuş yoktur. Yapılan uçuşlar da aktarmalıdır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar ile beraber  2 saat sürmektedir.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Antalya Eskişehir Uçak Bileti
Antalya Eskişehir Uçak Bileti

Türkiye’nin en modern kentlerinden birisi olan Eskişehir‘e seyahatinizde görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Porsuk Çayı belki de Eskişehir ile bütünleşmiş en önemli yer. Turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden Porsuk Çayı  etrafında oturmak dinlenmek ve bu doğal güzelliği seyretmek mümkün. Odunpazarı ise şehrin en eski yerleşim yeri. Nostaljik evleri ile dikkat çeken bu alanda hoş vakit geçirebilirsiniz.

Yılmaz Büyükerşen Balmumu Müzesini ziyaret etmek isterseniz burada pek çok devlet büyüğü, sanatçı ve sporcuların balmumu heykellerini görebilirsiniz. Alışveriş yapmak ve biraz kalabalığa karışmak isterseniz şehrin en renkli caddesi Doktorlar Caddesi’ni gezmek isteyebilirsiniz. Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’nda ise su sporları mümkün olurken şato ve orsan gemisi gibi maketler ilginizi çekebilir.

Antalya Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, SunExpress, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Eskişehir’e ya da Eskişehir’den Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Eskişehir uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Eskişehir uçak bileti Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Eskişehir uçak bileti web sitemizde çok ucuz.