Çok ucuz fiyatlarla Antalya Dalaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Antalya’dan Dalaman’a her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

[insert page=’muglada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Dalaman uçak bileti al!

Sizde Antalya’dan Dalaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Antalya Dalaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Dalaman’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Dalaman Uçak Bileti
Antalya Dalaman Uçak Bileti

Dalaman, bahar ve yaz aylarında yerli yabancı pek çok turisti kendisine çeken adeta bir cazibe merkezidir. Koyları ve yeşil doğası ile adeta cennet gibidir. Hem denize girmek hem de yeşil doğanın tadını çıkarmak isteyenler için Mesela Sarsıla Koyu idealdir. Köyceğiz’de bulunan Ekincik Koyu da bir diğer denize girilebilecek eşsiz bir yerdir. Rafting tutkunlarının uğrak noktası ise Dalaman Çayı’dır.

Dalaman’da tarihi yerler de bulunuyor. Bunlardan Kaunos Antik Liman Kenti merkeze 30 dakikalık bir mesafede. Bu liman kenti antik çağa kadar uzanan yapısı ile dikkat çeker. Sarsala koyuna giderken kentten 8 km mesafede bulunan Kocagöl ise doğal yapısı ile dikkat çeker.

 

Antalya Dalaman ucuz uçak bileti

Dalaman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Dalaman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Dalaman’a ya da Dalaman’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Dalaman uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Dalaman uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’dalaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Dalaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.