Çok hesaplı ve ucuz Antalya Bursa uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini satın alıyor. Sizler için hazırladığımız Antalya Bursa uçak bileti fiyatları web sitemiz üzerinden incelenebilir.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Bursa uçak bileti al!

TatilCity.NET Antalya Bursa uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Bursa’ya direk uçuş yoktur. Adana’dan Bursa’ya direk uçuş olmadığı için de uçuş süresi uzundur. Yaklaşık olarak 2 saat 50 dakika sürecek bir yolculuk öngörüyoruz.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Bursa Uçak Bileti
Antalya Bursa Uçak Bileti

Bursa tarihi dokusu ve gezip görülmesi gereken eğlenceli alanları ile dikkatleri çeker. Örneğin manzarası ile büyüleyen Ulubat Gölü ayrıca çevresindeki tarihi köyleri ile turistlerin ilgisini çeker. Trilye de şirin evleri ile ilgi çeken bir sahil kasabası olarak öne çıkar. Eğer el yapımı ürünler, işlerin yer aldığı bir yer arıyorsanız tarihi Kapalı Çarşı’ya uğrayabilirsiniz.

Tam orta yerinde göz alıcı bir göleti bulunan Reşat Oyal Kültür Parkı ağaçlarla kaplı alanı ile insanların rahat bir nefes almak için uğradıkları bir yer. Mudanya, Kurtuluş Savaşı nedeniyle oldukça önemli bir yer. Hatta ateşkes imzalanan bina son radan müze yapılmıştır. Sefarad Yahudileri tarafından yapılmış olan Geruş Sinagogu da tarihi bir yapıdır ve 16. yüzyıla dayanan geçmişi ile ilgi çeker.

Bursa’nın simgelerinden I. Selim tarafından yaptırılan Ulu Cami’yi de görmek isteyebilirsiniz. Moloz, taş ve kerpiçten yapılmış evleri ile Cumalıkızık köyü ise Osmanlı döneminin mimarisini korumayı başarmıştır. Elbette kış turizmi sevenlerin vazgeçilmezi Uludağ… Kayak yapmak isteyenler için pek çok pist bulunmakla beraber ayrıca restoran, kafe ve oteller de hizmet vermekte.

Antalya Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Bursa’ya ya da Bursa’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Bursa uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

TatilCity.NET sizin için en ucuz Antalya Bursa uçak bileti de bulur.