TatilCity.NET Antalya Batman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Antalya’dan Batman’a aktarmalı uçuş yapılmaktadır. Antalya’dan Batman’a uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarmalar ile beraber 3 saat  sürmektedir.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Batman uçak bileti al!

En ucuz Antalya Batman uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate Antalya Batman uçak biletini satın alıyor. Ekonomik Antalya Batman uçak bileti sitemiz üzerinde mevcut. Ucuz uçak bileti almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Batman Uçak Bileti
Antalya Batman Uçak Bileti

Birçok türküye konu olmuş dünyaca ünlü Malabadi Köprüsü ve Hasankeyf Batman‘da görülecek yerlerin başında geliyor. Sular altında kalması ile gündeme gelen Hasankeyf, bu bağlamda daha çok ilgi çekmekte ve her gün ziyaretçi sayısı artmaktadır. Hızır Bey Camii ise 1512 senesinde yapılmış olup Batman’ın Kozluk ilçesinde yer almaktadır. Hıristiyanlar tarafından kutsal kabul edilen Turabidin bölgesinin en uç noktasında bulunan Süryani Mor Kiryakus Manastırı da görülmeye değer yerlerden.

Kandil Kalesi tarihi bir kaledir. Mevkii olarak Sason’a giden eski yol üzerindeki Bölükkonak (Hergemo) köyünün güneyinde bulunan bir tepenin üzerinde konumlanmaktadır. Hasankeyf Yolgeçen Hanı ise ulaşımın suyolları ile yapıldığı devirlerde, Dicle Nehrinin karşı sahiline gidip gelmek için salların önünde bekleyen insanların dinlenme yeriydi. Bu mağara tarihi olup turistlerin ilgisini çekmektedir.

Antalya Batman uçak bileti fiyatları

Batman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Batman’a ya da Batman’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Batman uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Batman uçak bileti Antalya Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Batman uçak bileti web sitemizde ucuz fiyatlar ile bulunabiliyor.