TatilCity.NET Antalya Adıyaman uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Antalya’dan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Antalya’dan Adıyaman’a  direk uçuş yoktur. Ankara aktarmalı yapılır. Bu yüzden uçuş süresi yaklaşık 3 saat 20 dakikadır.

[insert page=’adiyamanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Adıyaman uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz Antakya Adıyaman uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız ucuz  Antalya Adıyaman uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Adıyaman Uçak Bileti
Antalya Adıyaman Uçak Bileti

Adıyaman‘da pek çok tarihi ve turistik yer mevcuttur. Bunlardan ilki Nemrut Dağı yolunda gezebileceğiniz Cendere Köprüsü’dür. Köprü geniş kemerli bir yapıdadır. İlin en büyük camisi Adıyaman Ulu Cami çarşı içerisinde yer almaktadır. 1902 yılında yeniden onarılan caminin yapımı Zülkadiroğulları Beyliği tarafından olmuştur. 18. Yüzyılda yaptırılmış olan St. Paul Süryani Kilisesi Katolik kiliselerin aksine sade bir yapıda olmakla beraber dilenirse gezilebilir. 2206 metre yükseklikte etkileyici bir manzaraya sahip olan Nemrut Dağı ören yeri, ancak yüzlerce merdiven çıkarak ulaşılabilen bir yerdir. Gün doğum ya da batımı izlemek isteyenler için oldukça etkileyici bir yerdir.

Kadınlar Anıt Mezarı olarak da bilinen Karakuş Tümülüsü, Nemrut Milli Parkın içerisinde yer almaktadır. Annesi İsas adına, Kommagene Kralı II. Mithridates tarafından yaptırılmıştır. Üzerindeki kartal figürü nedeniyle Karakuş Tümülüsü olarak anılmaktadır. Taşgedik köyünde yer alan Haydaran Kaya Mezarları ise Güneş Tanrısı Hellias ve Kral Antiochos’un mezarlarının olduğu yer olarak bilinmektedir.

Antalya Adıyaman uçak bileti fyatları

Adıyaman’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah içim tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Adıyaman’a ya da Adıyaman’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Antalya Adıyaman uçak bileti web sitemizden kolaylıkla satın alınabiliyor.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Adıyaman uçak bileti satın alabilirsiniz.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Antalya Adıyaman uçak bileti için kampanyalı fiyat dönemleri vardır.