TatilCity.NET Antalya Adana uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Antalya’dan Adanaya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Antalya’dan Adana’ya uçuş süresi yaklaşık 25 dakika sürmektedir.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Antalya Adana uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz Antalya Adana uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, bir istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı Antalya Adana uçak bileti sitemiz üzerinden satın alınıyor. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz.

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Adana Uçak Bileti
Antalya Adana Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinin en büyük şehirlerinden olan Adana’da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer mevcut. Bunlardan biri Adana’nın simgelerinden olan Taşköprü’dür. Romalılardan kalma bu köprü 14 gözlüdür. Bunun dışında Atatürk’ün 1923 yılında şehre ziyaretinde eşi ile konakladığı ev müze haline getirilmiş, Kurtuluş Savaşı’na dair pek çok eser burada sergilenmiştir.

Ulu Cami, Adana’nın en büyük camisidir. Selçuklu ve Emevi izlerini taşıyan cami 16. Yüzyılda yapılmıştır. Adanalıların yaz aylarında bunalıp kendilerini serin yaylalara atmaya imkan tanıyan Akçatekir Yaylası, iç açan yeşil doğal yapısı ve ferah ortamı ile görmek isteyebileceğiniz bir yer. Pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Misis Antik Kenti Ceyhan Nehri kenarında konumlanır. Kalıntılarında Makedonya, Hitit, Bizans, Roma, Osmanlı ve Selçuklu dönemine ait izler taşımaktadır.

Çatısındaki Meryem Ana heykelinin küçük bir çocuğa benzetilmesi nedeniyle Bebekli Kilise olarak adlandırılan kilise, Aziz Pavlus Kilisesi’dir. Hem Katolik hem de Protestan cemaatinin ortak kilisesi olması ile de dikkatleri çeker.

Alışveriş yapmak, restoran ya da kafelere oturmak istiyorsanız Adana’da mutlaka Gazipaşa Bulvarı’nı ziyaret etmelisiniz. Çukurova’nın tarihi eserlerinin sergilendiği Adana Arkeoloji Müzesi ise Yunan, Hitit, Bizans, Roma, Osmanlı ve Selçuk dönemine ait pek çok eser sergileniyor. Kanuni Sultan Süleyman ve IV. Murad’ın konaklamış olduğu Ramazanoğlu Konağı da ilginizi çekebilir.

Antalya Adana uçak bileti fiyatları

Adana’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti bu güzergahta çok ucuz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Adana’ya ya da Adana’dan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Adana uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim-2′ display=’content’]

Son söz, ucuz Antalya Adana uçak bileti TatilCity.NET’de.