Çok ucuz fiyatlarla  Ankara Trabzon uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Trabzon’a her gün uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikadır.

Ankara Trabzon uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Ankara Trabzon uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Ankara - Trabzon Uçak Bileti
Ankara Trabzon Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin incisi olan Trabzon, tarihi ve doğal güzellikleri ile gezip görülecek pek çok yere sahip. Bunlardan en önde geleni hiç şüphesiz Sümela Manastırı.  Maçka’da yüksek bir yerde bulunan manastır hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. Ayasofya Müzesi ise 1250-1260 yılları arasında yapılmış olmakla beraber yüksek kubbesi ile dikkat çeker.

Trabzon’a tepeden bakmak ve doğal güzelliğinin tadını çıkartmak için ise Boztepe’ye uğrayabilirsiniz. Ayrıca Atatürk Evi, Gülbahar Hatun Türbesi, Uzungöl, Trabzon Müzesi, Ortahisar Cami ve Bedesten de yine görülmesi gereken yerlerden bazılarıdır.

Ankara Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Tranzon Havalimanı içinden de Ankara Trabzon uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Trabzon uçak bileti web sitemizde çok ucuz!