Çok ucuz fiyatlarla Ankara Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET‘de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ankara’dan Tekirdağ’a günlük en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise  1 saat 10 dakikadır.

[insert page=’tekirdagda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Tekirdağ uçak bileti al!

Siz de Ankara’dan Tekirdağ’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ankara Tekirdağ uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ankara Tekirdağ uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Tekirdağ Uçak Bileti
Ankara Tekirdağ Uçak Bileti

Trakya’nın tüm doğal ve kültürel özelliklerini barındıran Tekirdağ, Marmara’nın en gelişmiş illerinden biri olmasının yanı sıra sahilleri ve temiz denizi ile dikatleri çeken güzide bir şehrimiz. Tekirdağ’da hem tarihi hem de doğal keşfetmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan bir tanesi  tüm doğallığı ile gözleri dolduran Uçmakdere. Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde bulunan bu şirin mahalle, çınar ağaçları, dere yatağı ve her mevsim kokan çiçekleri ile mutlaka görmeniz gereken yerlerden. Şarköy ise deniz ve dağın ortasında bulunan eşsiz manzarası ile dikkatinizi çekebilecek bir yer. Türiye’nin en uzun sahillerinden birisine de sahip olan Şarköy’de tarihi eski evleri görüp zamanın ruhunu yakalayabileceksiniz.

Tekirdağ ve çevresinde yapılan arkeolojik kazılardan çıkarılan eserlere ev sahipliği yapan Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi şayet bu köklü kültürün kalıntılarını merak edenler için en görülesi yer. Tekirdağ’da pek çok antik kent bulunuyor. Örneğin tarihte deniz kıyısındaki en güzel kentlerden biri olarak geçen Bisanthe’nin kalıntılarını görebilirsiniz. Bunun dışında Ganos, Toronte, Perinthos ve Apri görmenizi tavsiye ettiğimiz diğer antik çağ kentleri. Yemyeşil doğası ve Bizans döneminden kalma Elmalı Kalesi ile Malkara da mutlaka görülmesi gereken yerler listenizde olmalı.

Ankara Tekirdağ Uçak bileti fiyatları

Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ankara’dan Tekirdağ’a ya da Tekirdağ’dan Ankara’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ankara Tekirdağ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Tekirdağ uçak bileti Esenboğa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’tekirdag-corlu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.