Çok ucuz fiyatlarla Ankara Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Şanlıurfa’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Şanlıurfa uçak biletlerini sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Ankara - Şanlıurfa Uçak Bileti
Ankara – Şanlıurfa Uçak Bileti

Tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan Güney Doğu Anadolu Bölgesi’nin nadide şehirlerinden birisi olan Şanlıurfa’da pek çok yeri gezip bu güzelliklere tanıklık edebilirsiniz. Bunların en başında ise elbette Balıklı Göl geliyor. Göl ve balıkların kutsal sayıldığı bu yer Şanlıurfa’nın merkezinde bulunuyor. Eyüp Peygamberin çile çektiği ve sonrasında şifaya kavuştuğu Eyyub Nebi Mağarası yine turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerler arasında geliyor. Avlu ve odalarıyla Urfa kültürünün en önemli temsilcilerinden olan taş konak Sakıbın Köşkü de ilginizi çekebilecek yerlerden.

Harran Ovası dünyanın ilk yerleşim yerlerinden birisi olmakla beraber Harran evleri bu bağlamda ilgi odağı olmaktadır. Çadıra benzer kubbeli evleri ilginizi çekecektir. Birecik Barajı nedeniyle sular altın da kalmış bir yer olan Halfeti’ye ise tekne turları mevcuttur. Sular altında kalan bir köy de Savaşan Köyü. 1969 yılında ziyarete açılan Urfa Müzesi’nde Kalkolitik, Neolitik ve Eski Tunç Çağına dair pek çok eser bulabilirsiniz.

Ankara Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Şanlıurfa uçak bileti web sitemizde çok ucuz!