Çok ucuz fiyatlarla Ankara Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Ordu’ya her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 15 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Ordu uçak bileti al!

Sizde Ankara‘dan Ordu’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ankara Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Ordu-Giresun Uçak Bileti
Ankara Ordu Uçak Bileti

Karadeniz  Bölgesi’nin öne çıkan illerinden birisi olan Ordu, doğal ve kültürel özellikleri ile ziyaret edenleri büyüleyen bir şehir. Ordu’yu ziyaretiniz sırasında görmek isteyeceğiniz pek çok yer olacak. Ordu’ya tepeden bakmak, şehrin yeşil ve mavi ile nasıl buluştuğunu görmek istiyorsanız doğru yer Boztepe olacaktır. Paşaoğlu Konağı ve Etnografya Müzesi’ni ziyaret edecek olursanız burada şehrin tarihi geçmişine dair pek çok ilginç detay görebilirsiniz.

Ünye Kalesinde mağaralar, dehlizler, kuyular ve kral mezarları bulunuyor. Ayrıca manazarası ile de görenleri hayrete düşürüyor. Haruniye ve Süleymaniye köyleri arasında bulunan Ulugöl bir krater gölü olarak dikkat çekiyor. Fatsa ilçesinde yer alan Gaga Gölü oldukça derin bir göldür. Tarihi Gölköy Kalesi’nin ise M. Ö. 3. ya da 4. yüzyılda yapıldığı bilinir. Dağların arasında tüm ihtişamı ile Melet Nehri, Ordu’nun bir başka doğal güzelliğidir.

Ankara Ordu ucuz uçak bileti

Ordu-Giresun’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu-Giresun’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Ankara’dan Ordu-Giresun’a ya da Ordu-Giresun’dan Ankara’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanabilmektedir. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ordu-Giresun uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Ordu  uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.