Çok ucuz fiyatlarla Ankara Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET ‘de. Ucuz uçak bileti bulmak için en doğru adrestesiniz. Ankara’dan Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 15 dakikadır

[insert page=’kahramanmarasda-yapilacak-seyler’ display=’content’].

Ankara Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

En hesaplı, en ekonomik Ankara Kahramanmaraş uçak bileti arayanlar için fırsatlar.. Sadece bir tıklama ile çok ucuz fiyatlarla uçak bileti buuyoruz..

Peki, Kahramanmaraş’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti
Ankara Kahramanmaraş Uçak Bileti

Kahramanmaraş, müzeleri, mağaraları ve kaleleri ile tam anlamıyla bir tarih şehri. Kahramanmaraş’ta görmek isteyebileceğiniz yerlerin başında Kahramanmaraş Kalesi gelir. Kalenin yapısı dikdörtgen şeklindedir. Yapımı ise tahmini olarak M.Ö. 1 ya da 2. yüzyıla denk gelmektedir. Bizans, Roma, Helenistik, Hitit ve Prehistorik dönemlere ait pek çok önemli mirası ise Kahramanmaraş Müzesi’nde görebilirsiniz.

Hurman Kalesi ise sarp bir kaya üzerine inşa edilmiş. Bu kaleyi Maraş’ın Afrin ilçesinde görebilirsiniz. Kalenin Bizans dönemine ait olduğu düşünülmekte. Eshab-ı Kehf Külliyesi ve Camii de yine Afrin’de yer almakla beraber 13. yüzyıldan kalmadır.

Taş Han, Maraş’ta Kapalı Çarşı bitişiğindedir ve tahmini olarak Dulkadiroğulları döneminde yapılmıştır. Kahramanmaraş–Göksun yolunda bulunan Ceyhan Taş Köprü de ilgi çeken bir diğer tarihi değer. Erken Osmanlı dönemi örneklerinden birisi olan Kapalı Çarşı da ziyaretçi akınına uğrayan bir başka yerdir. Şifalı suları ile bilinen Ekinözü içmeleri ise merkezden 150 km mesafede yer alır. Döngel Şelaleleri ise mesirelik alan olarak ilgi görmektedir.

Ankara Kahramanmaraş ucuz uçak bileti

Kahramanmaraş’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Anka[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]ra’dan Kahramanmaraş’a ya da Kahramanmaraş’tan Ankara’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ankara Maraş uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Kahramanmaraş uçak bileti Esenboğa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’kahramanmaras-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Kahramanmaraş uçak bileti web sitemizde çok ucuz.