Çok ucuz fiyatlar ile Ankara Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ankara’dan Eskişehir’e her gün bir uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarma dahilinde 6 saat 5 dakika sürmektedir.

[insert page=’eskisehirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Ankara’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Ankara Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Ankara Eskişehir Uçak Bileti
Ankara Eskişehir Uçak Bileti

Yaşam tarzı ve kültürü ile Türkiye’nin en Avrupai noktası olan Eskişehir, çevre illerin dahi hafta sonu kaçamak yaptığı rotadır. Şehir merkezinde gezilecek noktaların trafiğe kapalı olması ile yayalara büyük bir kolaylık sağlanan şehir, gezilecek yerler bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. ‘Öğrenci kenti’ olarak da tanımlanan Eskişehir, gece ve gündüz çeşitli faaliyetleri ile gezginlerin sıklıkla tercih ettiği bir ildir.

Porsuk Çayının paralelinde yer alan Doktorlar Caddesi, kent halkının eğlence anlayışına hitap eden noktalardan biridir. Caddenin asıl adı ‘İsmet İnönü Caddesi’ olmakla beraber, yıllardır yerli halk tarafından ‘Doktorlar Caddesi’ olarak kullanılıyor. Çeşitli markalara ait mağazalar ve restoranlar ile zenginleşen cadde, şehrin en hareketli noktalarından biridir. Doktorlar Caddesinin diğer bir paralelinde bulunan İki Eylül Caddesi de şehrin alışveriş bölgelerinden biridir. İnsan yaşamı, mimari tarzı ile Avrupa ülkelerini andıran bu caddeler araç trafiğine kapalıdır.

Taşbaşı Çarşısı, şehrin yeni mimarisinden ziyade eski dokunun hakim olduğu bir bölgedir. Yerli halkın alışveriş noktası olan Taşbaşı, klasik Anadolu’ya özgü bir yapıya sahiptir.

Ankara Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Ankara Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Esenboğa Havaalanı içinden de Ankara Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’eskisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı