Ankara Erzurum uçak bileti alanlar.. Bu bilgiler sizin için. Ankara’dan Erzurum’a her gün uçuş yoktur. Yapılan uçuşların süresi de yaklaşık olarak 35 dakika sürer.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Erzurum uçak bileti al!

Ankara Erzurum uçak bileti almak isteyenler için ekonomik fiyatlar. Ankara Erzurum uçak bileti fiyatlarını da servis bedellerini kaldırdık. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidebiliriz?

Ankara Erzurum Uçak Bileti
Ankara Erzurum Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun güzide şehirlerinden olan ve özellikle kayakçıların büyük ilgi gösterdiği Erzurum‘da ilginizi çekebilecek pek çok yer var. Örneğin bunlardan birisi Erzurum Saat Kulesi’dir. Kırmızı tuğla taşları ile dikkatleri çeken tarihi kuleyi mutlaka görün. 12. yüzyılın sonlarında yapıldığı düşünülen Üç Kümbetler’in ise Emir Saltuk’a ait olduğu tahmin ediliyor.

Muhteşem bir görüntüye sahip olan Tortum Şelalesi ise dünyanın en yüksek üçüncü şelalesidir. Görenleri hayrete düşüren şelalenin çevresinde ayrıca piknik alanları bulunuyor. 1179 yılında Saltuklu Emiri Nasreddin Aslan Mehmet tarafından yaptırılan Ulu Cami şehrin en eski camisidir. Palandöken Kayak Merkezi ise hiç şüphesiz kayak tutkunlarının en özel yeri. Dünyanın en uzun ve dik kayak pistleri burada olmakla beraber pistlerin uzunluğu 28 km’ye kadar varıyor. Şehrin en işlek caddesinde bulunan Erzurum Yakutiye Medresesi ise Yakut Gazani tarafından 1310 yılında yaptırılmış. Narman Peri bacaları ise Peri Bacaları’na benzer yapısı ile dikkatleri çekiyor.

Ankara Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için Pegasus uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Ankara’dan Erzurum’a ya da Erzurum’dan Ankara’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ankara Erzurum uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Erzurum uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Erzurum uçak bileti web sitemizde çok ucuz.