En hesaplı ve ucuz Ankara Bingöl uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini satın alıyor. Sizler için hazırladığımız en hesaplı Ankara Bingöl uçak bileti fiyatları web sitemiz üzerinden incelenebilir.

[insert page=’bingolde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ankara Bingöl uçak bileti al!

TatilCity.NET Ankara Bingöl uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. İstanbul’dan Ankara’ya pek çok uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi yaklaşık Ankara’dan Bingöl’e 1 saat 30 dakika sürmektedir.

Peki, Bingöl’de nerelere gidebiliriz?

Ankara Bingöl Uçak Bileti
Ankara Bingöl Uçak Bileti

Hem doğa yönünden hem de tarihsel açıdan Bingöl gezip görmek adına pek çok seçenek sunuyor. Bunlardan biri kuşkusuz Yüzen Ada’dır. Normalde ülkemizde 22 tane yüzen ada mevcuttur ancak bunun en ünlüsü Bingöl’dedir. Bununla beraber 3250 metre yükseklikte bulunan Kala Tepesi’nden güneşin doğuşunu izlemek sizi büyüleyecek. Karın hiç eksik olmadığı ve bir kısmının Tunceli’de olduğu Sülbüs Dağı, avcılık ve mesire alanı olarak geçmektedir.

Kar ve kış sporları tutkunlarının hiç şüphesiz ilgisini çekeceği bir yer olan Yolçatı Kayak Merkezi, Bingöl’de yapılabilecek en iyi aktivitelerden birine ev sahipliği yapıyor. Romatizmaya iyi geldiği söylenen kaplıcalardan Kös Kaplıcalarından çıkan su ayrıca maden suyu olarak da içilir. Tarihi Kiği Kalesi ise Bizans zamanlarından alan kayalıklar üzerine kurulmuş bir kaledir ve Peri Suyu’na bakar. Kral Kızı Kalesi ise Pers Hükümdarının kızı için yaptırdığı bir kale olarak bilinmektedir.

Bir başa tarihi kale olan Sebeterias Kalesi, Urartular tarafından Bingöl yaylalarını kaptırmamak amacıyla yaptırılmış üç kaleden biri olarak bilinmektedir.

Ankara Bingöl uçak bileti fiyatları

Bingöl’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergahta tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Ankara’dan Bingöl’e ya da Bingöl’den Ankara’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Ankara Bingöl uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınır.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ankara Esenboğa Havalimanı içinden de Ankara Bingöl uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bingol-havalimani-ulasim’ display=’content’]

TatilCity.NET sizin için en ucuz Ankara Bingöl uçak bileti de bulur.