Andorra’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın Andorra vize işlemleri için başvuru yapması gerekmektedir. Andorra vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Andorra vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Andorra vizesi için bizi arayın.

Denize kıyısı olmayan, Fransa ve İspanya arasında küçük bir ülke olan Andorra Prensliği, güneybatı Avrupa’da, Pirene Dağları’nda yer almaktadır. Bir dönem soyutlanmış ülke günümüzde bir turizm cenneti konumundadır.

Ucuz Andorra vizesi almak isteyenler..

Andorra hareketli bir ticaret merkezine sahiptir. Turizm ve özellikle kayak ekonomik açıdan oldukça önemlidir. yılda 10 milyon turisti kendisine çekmektedir. Andorra’nın çok az kısmı koyun yetiştiriciliği, tütün ve kersteye dayalıdır. Sanayisini tütün fabrikaları, kereste ve pek çok sayıdaki hidroelektrik santralleri oluşturur. İkinci Dünya Savaşı sonrtası Andorra önem kazanarak uluslararası bir pazar haline gelmiş durumdadır.

Fiziki yapı itibarı ile demiryolu ve hava ulaşımına elverişli değildir Sağlam bir karayolu vardır ve bu İspanya ile İtalya arasında bağlanmaktadır.

Ucuz Andorra Vizesi
Ucuz Andorra Vizesi

Ülke uluslararası arenada ii yönetici tarafından temsil edilmektedir. Bu iki yönetici yasama, yürütme ve yargıyı elinde bulundurur. Valiler Genel Konseyidir  en yüksek yönetim organı olmakla beraber halk tarafından seçilmektedir. Anca bu organ yasama yetkisini elinde bulundurmaz. İspanya ve Fransız hükumetleri tarafından eğitim, posta, telgraf gibi kamu hizmetleri yürütülür. Genel Konsey ise diğer hizmetlerden sorumludur.

1991 yılında inşa edilen ’Andorra Binasının Ulusal Oditoryumu’ kentin en dikkat çekici mimari anıtlarından birisidir. Bu bina 20. yüzyıl mimarı anlayışına göre dekore edilmiştir. Konser salonu uzun yıllardır tüm kültürel etkinliklerin yapıldığı yer olmuştur. Aynı anda 500 kişiyi alabilen bir kapasitesi mevcuttur. Klasik müzik tutkunları ve mimari uzmanların oldukça ilgisini çeken bir yerdir.

’Santa Julia de Loria’ nın pitoresk bölgesinde yer alan ’Museu del Tabac’ başkentin en sıra dışı turistik alanlarından birisidir. Eski tütün tarlaları boyunca yürüyebilen ziyaretçiler gördükleri karşısında şaşkınlıkta kalmaktadırlar.

Andorra vize işlemleri

Andorra’ya seyahat etmek isteyen kişiler eğer umuma mahsus bordo pasaportu sahibi iseler Andorra vize işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir. Diğer pasaport türleri ise 90 günlük bir süreçte vize muafiyetinden yararlanabilmektedirler. Andorra’ya gitmek isteyen kişiler için firmamız vize konusunda gerekli desteği vermektedir. Ucuz Andorra vizesi alıyoruz. Vize işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Andorra Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Andorra vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.