AnadoluJet uçuşlarını web sitemizden bulabilirsiniz. Son yıllarda daha çok rağbet görmeye başlayan hava yolculuğuna ‘Uçmayan Kalmasın’ mottosuyla yeni bir yüz kazandıran AnadoluJet yolcularının daha ekonomik ve güvenli seyahat etmesinin yolunu açtı. 69 parkurda uçuş yapan hava yolu şirketinin 39 uçak filosu bulunuyor. Türk havayolları markası olan AnadoluJet, müşteri memnuniyetini esas alarak uçuş yapmaya başladığı günden bugüne kadar çalışmalarına devam ediyor.

ANADOLUJET

Her geçen gün değişen ve gelişen teknolojik yaklaşımları doğrultusunda, ‘Uçmayan Kalmasın’ amacıyla çıktığı serüvenine il olarak beş uçakla başladı. İlk uçuşuna 10 yıl önce başlayan firma, bugüne kadar yaklaşık olarak  73 milyon yolcunun emniyetli ve kaliteli şekilde ulaşımını sağladı.  Anadolu Jet ekonomik, konforlu ve güler yüzlü yolculuğun yanı sıra öte yandan ücretsiz ikram ve bagaj hakkı servisi uygun fiyatlı araç kiralama deneyimi ile de yolcularından tam not almayı başarıyor.

AnadoluJet’te  güvenlik ön planda tutuluyor

Türk Hava Yolları (Anadolu Jet) yönetimiyle başlattığı tüm faaliyetlerde yıllardan beri emniyet ve güvenliği ön planda tutuyor. Tüm çalışanların katılabildiği bildirim ve raporlama işlemi yapabildiği, gelen bildirimler üzerinden cezai işlem yapan AnadoluJet yönetimi, özellikle aşağıda belirtilen hususlar konusunda oldukça hassas olduğunu bildiriyor.

  • Operasyonel anlamda emniyeti sağlamak,
  • Emniyet ve güvenlik konularında taahhüt edilen konuları uygulamak,
  • Söz konusu konularda sorumluluk ve görev alanlarını belirlemek,
  • Yolcu emniyetini zora sokacak tehdit ve zafiyetlerini belirlemek,
  • İletişimi en etkin şekilde kullanmak,
  • Tüm personelde emniyet ve güvenlik uygulamalarını bir şirket kültürü olarak benimsenmesini sağlamak.

Ulusal ve uluslararası standartlar ve mevzuatlar gereği sahip olduğu finansal değerin yanı sıra AnadoluJet; ekonomik, sosyal, kültürel ve etik değerler noktasında çalışanlarını gözetiyor. Bunun yanı sıra başta müşterileri olmak üzere tedarikçi, iştirakçi ile tüm iş ortaklarını ve diğer paydaşlarını memnun etme odaklı çalışıyor. Müşteri şikayetlerini dikkate alan AnadoluJet, hizmet kalitesinin mükemmeliyetçi yapıya kavuşturulması için çalışmalarına devam ediyor.

İş sağlığı ve güvenliği açısından uluslararası standartlar benimseniyor

Uçak Bileti AnadoluJet Fiyatları
Uçak Bileti : AnadoluJet Fiyatları

En tehlikeli sektörler arasında yer alan havayolları, iş sağlığı ve güvenliği alanında da bir takım önlemlerin alınmasını zorunlu kılıyor. Bu konuda yapılması gerekenlerin başında tehlikenin önceden belirlenme ortamının yaratılması buna uygun risk yönetiminin oluşturulmasıdır. Aynı zamanda saha içinde çalışanlarına güvenli, sağlıklı ortam ilke edinen Türk Hava Yolları (AnadoluJet), kaynakların verimli ve etkin kullanılması yönünde çalışmalarını tüm hız ile sürdürüyor.

Kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde topluma katma değer katıyor

AnadoluJet genel çerçevede zorunlu olarak uyması gereken ulusal ve uluslararası standartları da hayata geçiriyor. Ortaklık değerleri kapsamında olan AnadoluJet, bu doğrultuda sorumluluklarını yerine getiren çözüm odaklı çalışan, deneyimlerini paylaşan, takım çalışmasını etkin şekilde hayata geçiren yönetim anlayışıyla faaliyet gösteriyor.

Yaşamın değerinin farkında olan AnadoluJet emniyeti öncelikli kılıyor

Ortaklığın kurumsal değerlerinin ödün vermeden yıllardan beri Türk hava yolları sahalarında hizmet veren Türk Hava Yolları (AnadoluJet), özellikle emniyet hususunda hava taşımacılığı alanında verimli ve etkin rol oynamayı temel ilke olarak kabul ediyor. Aynı zamanda Türk Hava Yolları’nın (AnadoluJet) emniyet ve güvenlik alanında aldığı tedbirler tüm sektöre örnek teşkil edebilecek nitelik sunuyor.

Emniyet Yönetim Sistemi ile güvenilir bakış sunuyor

Bu hususta Türk Hava Yolları (Anadolu Jet) çalışanları başta olmak üzere yolculuk esnasında da sağlıklı ve güvenilir bir çalışma ortamı sunmayı, tüm risklere karşı muhtemel önlemler almayı politika haline getiriyor. Bu politikalar doğrultusunda AnadoluJet uçuş hazırlıklarının tümünde Emniyet Yönetim Sistemi’ni (SMS) ve Bitkinlik Risk Yönetimi Sistemi’ni (FRMS) işletiyor. Emniyet Yönetim Sistemi ve Bitkinlik Risk Yönetimi’nin ana temasını, öngörülebilir tehlikeleri done ve verilere dayalı olarak belirleme, takip etme ve risk yönetimi olarak tanımlamak mümkün. Söz konusu yaklaşım ile Türk Hava Yolları (Anadolu Jet), paydaşları, çalışanları, yolcuları bakımından riskleri en aza indirgiyor ve gelecek açısından sağlıklı ve güvenilir bir projeksiyon sunuyor.

AnadoluJet kalitede ‘sıfır hata’ ilkesi ile hareket ediyor

Kalite ve güven etikleri açısından THY (AnadoluJet), tarifeli ve tarifesiz ticari yolcu ve kargo hava taşımacılığı hizmetleri yapıyor. İç ve dış hatlarda özellikle de yukarıda bahsettiğimiz konularda eğitim hizmetleri sunuluyor. ‘Toplam Kalite’ yaklaşımıyla ulusal ve uluslararası standartlarda ticari etik değerleri dikkate alıyor. Firma yıllardan beri çalışanlarını, yolcularını, tedarikçilerini, tüm iş ortaklarını bir amaç noktasında buluşturmayı hedefliyor.

Buna ilave kalite yönetimi ile ilgili olarak belirlenen standartlara uyan, ulusal ve uluslararası havacılık kurallarına ile diğer yasal şartlara uygun hareket etmeyi benimsiyor. Kalite politikasını vazgeçilmez bir parçası olarak gören Anadolu Jet, bu amaçlarına ulaşmak için bütün personeliyle birlikte yıllar boyunca deneyimli uçuşlarını ilke edinir. Belirlenen hizmet, faaliyet ve organizasyon süreçlerinde sürdürülebilir ve inovatif yönetim anlayışıyla süreç performanslarını izler ve sürekli iyileştirme politikasıyla mükemmeli hedefler. Vasıflı ve donanımlı insan kaynakları, teknolojik altyapıya sahip çalışma ortamıyla uçuş öncesi, sırası ve sonrasında emniyet ve güvenlikte ‘sıfır hata’ anlayışıyla hizmet veriyor.

Güvenlikten taviz vermeyen Türk Hava Yolları (AnadoluJet),  sistematik çalışıyor

Anadolu Jet; uçuş öncesi, uçuş sırasında ve uçuş sonrasında muhtemel yasa dışı müdahale eylemleri önleyici taktik ve stratejiler geliştirir ve uygular. Söz konusu süreçleri uygularken kurumsal ihtiyaçların uygunluğunu sağlamak için güvenlik politikasını belli periyotlarda tekrar gözden geçirir. Güvenlik konusunda personel yetkinliğinin farkında olan Türk Hava Yolları (Anadolu Jet), çalışanlarının güvenlik konularında sorumluluk ve etkinliklerini belirler. Aynı zamanda beklenmedik bir Risk yönetiminde Türk Hava Yolları işbirliği altında AnadoluJet, gerekli teknoloji altyapıya sahiptir.

Gelişmiş teknolojik altyapısı ile risk belirlenmesi, tespit edilmesi, aksiyon programlarının geliştirilmesi, raporlanması sağlanıyor. Gerekli tedbirlerin alınması hususunda kayda değer çalışma yürüten Türk Hava Yolları (AnadoluJet), özellikle iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli çalışmaları yürütüyor. Çalışma ortamının daha sağlıklı ve güvenli hale gelmesi için gözetim ve koruyucu hekimlik yapısı oluşturuluyor.

Anadolu’nun her yanında, yolcular sevdikleri ile buluşuyor

Anadolu’nun dört bir köşesine ulaşan THY (AnadoluJet) Ankara, Adana, Adıyaman, Ağrı, Antalya, Batman, Bingöl, Bodrum, Bursa. Çanakkale, Dalaman, Diyarbakır. Edremit, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Gazipaşa, Hakkari Yüksekova, Hatay, Iğdır, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kıbrıs (Ercan), Malatya, Mardin, Muş, Ordu/Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Şırnak, Trabzon, Van’a seferler düzenliyor.

AnadoluJet uçuşlarını web sitemizden kontrol edebilir, ucuz uçak bileti satın alabilirsiniz.