Amerika’ya seyahat etmek ama Amerika vize işlemleri için vakit harcamak istemiyorsanız doğru yerdesiniz. TatilCity.NET Amerika vizesi almak isteyenlere Amerika vize işlemleri konusunda yardımcı oluyor. Ucuz Amerika vizesi alıyor. Amerika’ya vize almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Amerika’ya seyahat etmek istiyorsanız öncelikle TatilCity.Net avantajlarına göz atmak isteyebilirsiniz. Amerika vizesi işlemleri için her detayı sizler için düşünürüz. Hızlı ve sorunsuz bir şekilde Amerika vizesi almak için mutlaka bizimle irtibata geçin.

Amerika vize işlemleri yapıyoruz

Amerika’ya seyahat etmek isteyen tüm vatandaşlarımızın pasaport türüne bakılmaksızın seyahat öncesinde vize işlemlerini yaptırmalıdırlar. Bordo yani umumi, yeşil yani hususi, gri yani hizmet ve siyah yani diplomatik pasaport sahipleri vize işlemleri için Ankara Amerika Büyükelçiliği veya İstanbul Amerika Başkonsolosluğuna vize müracaatında bulunmaları zorunludur. Amerika’ya seyahat edecek kişilerin herhangi bir aksama yaşamamaları için seyahatten 6-8 hafta öncesine kadar işlemlerini yapmaları tavsiye edilir.

Ucuz Amerika vizesi alıyoruz

Amerika vize işleminde bulunacak kişiler “Amerika Göçmen Olmayan Vize” statüsünde işlemlerini gerçekleştirmelidirler. Konsolosluk, göçmen olmayan Amerika vizeleri ile Amerika’da eğitim, ziyaret ve çalışma maksadıyla geçici olarak ikame hakkı tanımaktadır. Amerika vize başvurusunda bulunacak kişinin ziyaret sebebine göre Resmi Vize, Diplomatik, Öğrenci ve Değişim Programı Vizesi, Transit Geçiş Vizesi, Turizm Vizesi, İş Amaçlı Vize, Geçici Çalışma Vizesi gibi farklılıklar söz konusudur. Ancak göçmen olmayan tüm kişiler yaşı ne olursa olsun DS-160 Göçmen Olmayan Vize Başvuru Formunu doldurma zorundadır.

Amerika vize işlemleri
Amerika vize işlemleri

Amerika DS-160 Başvuru Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde İngilizce olarak doldurulmalıdır. Ayrıca vize randevusundan maksimum 3 iş günü önce internet üzerinden online form doldurma işleminin bitmiş olması gerekir.  Bu işlemi gerçekleştirmeyen kişilerin Amerika Konsolosluğu/Büyükelçiliği tarafından vize işlemleri iptal edilecektir. Bu tarz durumlarda Amerika vize başvuru sahipleri başvuru işlemlerini yeniden yapmak durumunda kalacaklardır.

Amerika Vatandaşlık Hizmetleri çalışma günleri Pazartesi ve Perşembe günleri arası 13.30 ve 16.30 şeklindedir.  Amerika Göçmen Vize ise Pazartesi ve Perşembe günleri arasında saat 16.00 ve 17.00’de hizmet vermektedir. Amerika Göçmen Olmayan Vize Pazartesi ve Perşembe günleri arasında saat 11.00 ve 12.00 arasında hizmet vermektedir. Amerika’ya seyahat etmek isteyen vatandaşlarımıza TatilCity.Net olarak ucuz vize alıyoruz. Hem hızlı hem ekonomik Amerika vizesi isteyen vatandaşlarımız sayfada yer alan formu doldurarak ya da bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir, Amerika vize işlemlerini en hızlı şekilde tamamlayabilirler.

Amerika vize işlemleri de yapıyoruz.

Error: Contact form not found.