Çok ucuz fiyatlarla Amasya Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Samsun’a bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8  saat 5 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Samsun uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Samsun’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Samsun uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Samsun uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Samsun Uçak Bileti
Amasya Samsun Uçak Bileti

Samsun doğal güzellikleri olduğu kadar tarihi önemi de oldukça büyük olan bir ilimiz. Karadeniz’in tüm ihtişamını ve doğal güzelliğini bünyesinde taşıyan Samsun‘da gezip görmek isteyebileceğiniz yerler var. Bunlardan ilki Bandırma Vapuru’nun orijinaline yakın olan kopyasıdır. Bir tarihi üzerinde taşıyan bu gemide döneme ait eşyalar ve vapurun tarihine dair detaylar bulabilirsiniz. Şehrin simgelerinden olan Samsun Kalesi ise bir diğer önemli tarihi miras. Öyle ki kale 1192 yılında Danışmentliler tarafından yapılmış ve günümüze kadar gelebilmiştir.

19 Mayıs 1919 yılında Atatürk’ün Samsun’da kaldığı otel günümüzde bir müze olarak hizmet vermekte. Mıntıka Palas Otel’i ziyaret ettiğinizde dönemin izlerini görmeniz mümkün. Otel, orijinal hali ile bırakıldığı gibi pek çok eşya ve tablo da günümüze kadar özenle bakılarak gelmiştir. Samsun’da sayısız kuş çeşidini bir arada görebileceğiniz Kuş Cenneti’ni görmenizi öneririz. Eğer Samsun’u tepeden izlemek ve manzaranın tadını çıkarmak isterseniz Amisos Tepesi’ne çıkmanız yeterli olacak. Teleferikle yukarıya çıkmayı ve yavaş yavaş zirveye giderken etrafı seyretmenin keyfine varmanızı öneririz.

Amasya Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Samsun’a ya da Samsun’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Samsun uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.