Çok ucuz fiyatlarla  Amasya Muş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Amasya’dan Muş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 20  saat 40 dakikadır.

[insert page=’musda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Muş uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Muş’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Muş uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Muş uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Muş’da nerelere gidebiliriz?

 Amasya Muş Uçak Bileti
Amasya Muş Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin orta kesiminde yer alan ilimiz Muş hem tarihi hem de doğal güzellikleri ile öne çıkar gezip görülmesi gereken pek çok yere sahip bir şehir. Tarihi alanlardan başlayacak olursak şehrin en eski camisi Ulu Cami dikkatleri çeker. Dikdörtgen planlı olan bu cami zamanın mimari ruhunu da yansıtmakta. Muş’un simgelerinden olan ve tarih boyunca Selçuklu, Arap, Osmanlı uygarlıklarının geçmişini yansıtan kale nesiller boyunca pek çok savaş görmüş. Şehirde yer alan Malazgirt Kalesi’nin tarihinin ise Urartular’a dayandığı düşünülmekte. Malazgirt Zaferi’nden sonra Malazgirt Kalesi adını alan kalenin önceki adı ise Berber Kalesi’ydi.

Muş’un Kepenez köyünde bulunan Arak Manastırı’nın geçmişi ise 4. yüzyıla dayanıyor. Aziz Grigor tarafından yapıldığı düşünülen bu manastır Roma dönemi izleri taşır. Urartular’ın bir başka yerleşim alanı ise Kayalıdere Antik Kenti’ydi. Muş’un Varto ilçesine 20 km mesafede bulunan antik kentte arkeolojik k azılar hala devam etmekte. Eğer canınız göl manzarası çektiyse rotanızı Akdoğan Gölü’ne çevirebilirsiniz. Muş merkeze sadece 80 km uzaklıkta olan göl doğal görüntüsü ile adeta huzur veriyor.

Amasya Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Muş’a ya da Muş’tan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Muş uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’mus-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Muş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.