Çok ucuz fiyatlarla Amasya Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Malatya’ya iki uçuş yapılmaktadır. Amasya’dan Malatya’ya uçuş süresi aktarma dahilinde 7  saat 30 dakika sürmektedir.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Malatya uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Malatya’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Malatya uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Malatya uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Malatya’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Malatya Uçak Bilesi
Amasya Malatya Uçak Bilesi

Doğu Anadolu Bölgesinin en batısında yer alan Malatya zamanında hem İpek Yolu hem de Kral Yolu üzerinde olması sebebi ile adeta bir merkez konumunda olan bir ilimiz. Bu sebeple burada pek çok kültürün izine rastlamak mümkündür. Hem tarihi hem de doğal alanları ile dikkat çeken Malatya’da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Eğer Malatya’dan geçip giden uygarlıkların izlerini görmek isterseniz mutlaka Malatya Arkeoloji Müzesi’ne uğramalısınız. Eski Malatya Şehir Surları ve İspendere İçme Suları Malatya’daki diğer tarihi öneme sahip yerler arasında.

Malatya’da bulunan Aslantepe Höyüğü ülkemizin en büyük höyüklerinden bir tanesi. MÖ 3.600-3.500 yıllarına ait eserlerin çıkarıldığı bu höyük turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden. Tarihi Cafer Paşa Cami’nin yapımı 1694’e dayanıyor. Günümüze kadar gelmiş önemli bir tarihi miras olan camiyi görmenizi öneririz. Şayet Malatya’nın mesirelik alanlarında huzurlu vakit geçirmek ve manzaranın tadını çıkarmak isterseniz Orduzu Pınarbaşı’na gidebilirsiniz.

Amasya Malatya Uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Malatya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Malatya’ya ya da Malatya’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Malatya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.