Çok ucuz fiyatlarla Amasya Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Amasya’dan Kocaeli’ne en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 24 saat, 55 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Amasya‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Amasya Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’nde nerelere gidebiliriz?

Amasya Kocaeli Uçak Bileti
Amasya Kocaeli Uçak Bileti

Sanayi şehri olarak anılan Kocaeli’de gezilip görülmesi gereken pek çok doğa harikası ve tarihle iç içe geçmiş mekan bulunuyor. Marmara Bölgesinde 3. büyük il olan Kocaeli her mevsimde ziyaretçilerini kusursuz şekilde ağırlıyor.  Osmanlı Dönemi ressamlarından Osman Hamdi Bey müzesi, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi Kocaeli tarihini inceleyebilmeniz adını iyi bir fırsat sunuyor.  Kocaeli’ne gittiğinizde gitmeniz gereken yerlerin başında gelen Ballıkayalar Tabiat parkıdır. Görülmeye değer dokusunda isteğinize göre yürüyüş veya kamp yapabilirsiniz. Şehrin sembolleri arasında yer alan İzmit Saat Kulesi’nin orta katında Sultan II. Abdülhamit’in tuğrası bulunuyor. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yılı şerefine 1902 senesinde yapılan kulenin sesi şehrin her yerinden rahatlıkla duyulabiliyor. Saat kulesinin yanındaki Kasr-ı Hümayun İzmit Sarayı  Abdülaziz’in av köşküdür. Bu saray aynı zamanda İstanbul dışında yaptırılan ilk saray özelliğine de sahiptir.

Bir tarafında Sapanca diğer tarafında ise Kartepe bulunan Maşukiye, Kocaeli’nin cennetidir diyebiliriz. Maşukiye’de nefis bir kahvaltı yapabilir, doğal ürünlerden satın alabilirsiniz.  Hala bakir kalan doğası ile Maşukiye ziyaretçilerini bekliyor.  Bunların yanı sıra kendinizi kentin güzel yaylalarına atabilir, doğanın ve huzurun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Amasya Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Amasya Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani’ display=’content’]

Amasya Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.