Çok ucuz fiyatlarla Amasya Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Kars’a iki uçuş yapılmaktadır. Amasya’dan Kars’a uçuş süresi aktarma dahilinde 19  saat 55 dakika sürmektedir.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Kars uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Kars’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Kars uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Kars uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Amasya Kars Uçak Bileti
Amasya Kars Uçak Bileti

Doğu Anadolu bölgesinin kuzeydoğu kısmında bulunan Kars ilimiz çok sayıda tarihi eser ve doğal güzelliği barındırıyor. Bu sebeple özellikle son dönemde adeta bölgenin parlayan yıldızı konumunda. Kars turunuza Çıldır Gölü’nden başlayabilirsiniz. Donmuş göl üzerinde kızak turlarına katılabilir, oyuklar içinden balık tutma keyfini yaşayabilirsiniz. Sarıkamış Kayak Merkezi ise yine kış spor tutkunları için kaçırlamayacak bir yer. Sarı çam ormanlarında 13 km’lik pistler üzerinde adeta bir macera yaşayacaksınız. Burada aynı zamanda otel, restoran ve kafe gibi hizmetleri de alabileceğiniz tam donanımlı bir kayak merkezi. Tıpkı kayak gibi trekking de Kars’ta oldukça popüler. Sarıkamış Kayak Merkezi’nde ayrıca yürüyüş parkurları, bisiklet parkuru ve araç yolu ile sizleri eşsiz bir deneyim bekliyor.

Kars eski kültür ve uygarlıklara da ev sahipliği yapmış bir ilimiz. Antik kentlere ilginiz varsa Ani Antik Kenti’ni mutlaka görmelisiniz. Kafkasya ile Anadolu arasında bir geçit görevi görmüş olan Ani Antik Kenti dönemin dokusunu hala üzerinde taşıyan eşsiz bir yerleşim yeri. 90 bin askerimizi şehit verdiğimiz Sarıkamış’ta şehitliği mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Her sene Kars’ın Sarıkamış ilçesinde şehitlerimizi anma törenleri düzenleniyor. Sarıkamış ziyaretinizde sizi oldukça duygulandıracak bir yer. Anadolu’ya ilk gelen evliyalardan birisi olan Ebul Hasan Harakani Türbesi ve Külliyesi Karsta olmakla beraber turistlerin en sık ziyaret ettiği yerlerden. Ayrıca şehir içerisinde tarihi kiliseler, Caferi camilerinin de olduğunu ve buraları da görmenizi tavsiye ettiğimizi ekliyoruz.

Amasya Kars Uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Kars’a ya da Kars’tan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.