Çok ucuz fiyatlarla Amasya Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Amasya’dan Elazığ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma ile beraber 7  saat 40 dakikadır.

[insert page=’elazigda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Elazığ uçak bileti al!

Amasya‘dan Elazığ’a uçmak isteyenler! Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Elazığ uçak bileti de bulunuyor. Ucuz uçak bileti bulmak TatilCity.NET’de çok kolay!

Peki, Elazığ’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Elazığ Uçak Bileti
Amasya Elazığ Uçak Bileti

Doğu Anadolu’nun gelişen şehirleri arasında ilk sırayı alan Elazığ‘da hem doğal hem tarihi pek çok yer bulunuyor. Elazığ seyahatinizde bu benzersiz yerleri keşfetmek isteyebilirsiniz. Örneğin Harput’ta bulunan 1324 yılında yapılmış olan Üç Lüleli Çeşme kesme taşla yapılmıştır. Harput’un hemen girişinde dikkatinizi çekecektir. Şehrin Alacakaya İlçesinde bulunan Sori Şelalesi kayaların arasından akan gür suyu ile özellikle bahar aylarında görülmesi gereken bir yerdir. Tektonik bir göl olan Hazar Gölü, Uluova’dan Mastar Dağlarıyla ayrılır ve bu gölün yaklaşık uzunluğu 22 km civarındadır. Oldukça güzel bir manzaraya sahip olan göl yerli yabancı pek çok turistin ilgisini çekmekte.

M.S 179 yıllarında inşa edildiği düşünülen Meryem Ana Kilisesi turistleri tarafından ilgi gören bir başka yapı. Anadolu’nun en eski mabetlerinden birisi olarak bilinmekte. Günümüze kadar gelebilmiş olan yapı, atmosferi ile de büyük ilgi çekiyor. Türkiye’nin en büyük ikinci suni gölü olarak bilinen Keban Barajı da Elazığ’dadır. 125 km uzunluğunda görenleri şaşırtacak ihtişamlı bir yapıdır. Kış turizmi açısından önemli yer tutan Hazarbaba Dağı bu bağlamda kayak severlerin en sık uğrak noktalarından. Ayrıca alanda bir de tesis bulunuyor.

Amasya Elazığ Uçak bileti fiyatları

Elazığ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Elazığ seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Elazığ’a ya da Elazığ’dan Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Elazığ uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Elazığ uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’elazig-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Elazığ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.