Çok ucuz fiyatlarla Amasya Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Amasya’dan Çanakkale’ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma ile beraber 10 saat 25 dakikadır.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Çanakkale uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Çanakkale’ye seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Amasya Çanakkale uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Amasya Çanakkale uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Amasya Çanakkale Uçak Bileti
Amasya Çanakkale Uçak Bileti

Milletimiz açısından oldukça önemli bir şehir olan Çanakkale, hem yerli hem de turistlerin her sene akın ettiği bir yer. Bu bağlamda Çanakkale’ye gittiğinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan ilki ve en önemlisi elbette Çanakkale Şehitliği. Savaşta hayatlarını kaybeden askerlerimizin anıldığı bu tarihi ve ayrıca manevi yeri mutlaka görmelisiniz. Çanakkale Savaşı’nda kullanılan Nusret Mayın Gemisi oldukça önemli. Öyle ki Çanakkale Deniz Müzesi’nde birebir kopyasını görmeniz mümkün. Antik şehir tutkunları ise Assos Kenti’ni mutlaka ziyaret etmeliler. M.Ö. 900’lere dayanan tarihi ile sizi misti bir yolculuğa çıkaracak olan bu antik kentte anfi tiyatro, surlar, Agora, Athena Tapınağı ve Nekrapol bulunuyor. Bunların hepsini ayrı ayrı gezmek için vakit ayırmanızı öneririz.

Çanakkale deyince elbette akıllara bir başka tarihi kent, Truva Antik Kenti gelmekte. Bu antik kente ilk defa M.Ö. 3000’lü yıllarda yerleşim gerçeleştiği düşünülüyor. Dünya Miras Listesi’nde yer alan şehirde elbette Truva Atı’nı mutlaka görmelisiniz. Eğer tarihi bir çarşıyı gezmek isterseniz meşhur Aynalı Çarşı’dan geçmeyi ihmal etmeyin. Buradan hediyelik eşya da alabileceğiniz gibi dönemin o ihtişamlı yapısını yakından görün. Eğer ada turizmi ile aranız iyi ise Gökçeada’yı görmeden gezinizi bitirmeyin. Türkiye’nin en büyük adası olup bu doğal güzelliği keşfetmeyi ihmal etmeyin.

Amasya Çanakkale Uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Çanakkale seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Çanakkale’ye ya da Çanakkale’den Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Çanakkale uçak bileti Amasya Merzifon Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.