Çok ucuz fiyatlarla Amasya Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Amasya’dan Balıkesir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise aktarma süresi ile beraber 12 saat 40 dakika sürmektedir.

[insert page=’balikesirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Amasya Balıkesir uçak bileti al!

Siz de Amasya‘dan Balıkesir’e uçmak istiyorsanız TatilCity.Net doğru adres. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik ve ucuz Amasya Balıkesir uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti bulmak burada çok kolay!

Peki, Balıkesir’de nerelere gidebiliriz?

Amasya Balıkesir Uçak Bileti
Amasya Balıkesir Uçak Bileti

Marmara Bölgesinin güneyinde yer alan Balıkesir, tatil beldelerine olan yakınlığı ve tarihi gezip görülmesi gereken pek çok yeri barındırması ile dikkatleri üzerine çeken güzide bir şehrimiz. Balıkesir seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. 1774 metre yükseliğindeki Kaz Dağları hakkında muhakkak bir şeyler duymuşsunuzdur. Dağlar pek çok ağaç türünün içerisinde olduğu ormanlarla kaplı ve sizi doğanın içine bırakacak türden. Gönen, Biga, Kara Menderes çaylarının bu dağdan geçtiğini de hatırlatalım. Eğer antik şehirlere ilginiz varsa Antandros Antik Kenti’ni görmenizi tavsiye ederiz. Altınoluk beldesinde bulunan ve tarihi M.Ö. 1200’lere dayanan Antandros antik kenti özellikle Roma dönemi mozaiklerle kaplı hayli ilginç tarihi bir yapı.

Belediye parkı içerisinde bulunan tarihi Balıkesir Saat Kulesi, 1827 yılında Giritli Zade Mehmet Paşa tarafından yaptırılmış. 5 katlı olara yapılmış olan saat kulesinin bir de kubbeli çatısı bulunmakta. Tatilcilerin en uğrak yerlerinden olan Cunda Adası ise Ayvalık’ta bulunmakta ve ana karaya bir köprü ile bağlanmakta. Adada Rumların yaşadığı dönemden manastır ve tarihi evler bulunmakta. Dar caddeleri ve tarih kokan evleri arasında bir yürüyüş yapabilir ayrıca burada bulunan restoran ve kafelere oturabilirsiniz.

Amasya Balıkesir Uçak bileti fiyatları

Balıkesir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Balıkesir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Amasya’dan Balıkesir’e ya da Balıkesir’den Amasya’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Amasya Balıkesir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’amasya-merzifon-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Balıkesir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’balikesir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Amasya Balıkesir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.