Almanya vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Almanya vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Almanya vizesi için bizi arayın.

Almanya yani resmi adıyla Almanya Federal Cumhuriyeti, farklı pek çok milletlerden insanı barındıran yüksek yaşam standartları ile dikkatleri üzerine çeken, kültür çeşitliliği olan gelişmiş bir ülkedir. Bilim, sanat ve mühendislik dallarındaki başarıları ile Avrupa’nın en güçlü ekonomisine sahiptir.

Elektronik eşya ve otomotiv denildiği zaman akla ilk gelen ülkeler arasındadır. Özellikle turistlerin ziyaret etmekten büyük keyif aldığı Berlin Duvarı ile, orta çağ mimari ve doğal güzellikleri ile herkesin görmesi gereken bir ülkedir. Peki, Almanya vizesi almak için neler yapılmalıdır?

Ucuz Almanya Vizesi almak isteyenler..

Almanya vizesi - Almanya vize işlemleri - Ucuz Almanya vizesi
Ucuz Almanya Vizesi

Almanya’yı ziyaret etmek için ise bazı vize işlemlerini gerçekleştirmek gerekmektedir. Almanya Hükümeti Türk vatandaşları için vizeyi zorunlu tutmaktadır. Fakat gri pasaport olan hizmet pasaportu, yeşil pasaport yani hususi pasaport ve siyah pasaport olan diplomatik pasaport sahipleri 90 günü aşmamak üzere vizeden muaf tutulmaktadır.

Almanya schengen vizesine tabi ülkeler arasındadır. Bu sebeple Almanya vizesi alındığı takdirde diğer Schengen ülkeleri de ziyaret edilebilir. Fakat Almanya’dan vize almak sureti ile diğer Schengen ülkelerine gitmek isteyenler mutlaka Almanya üzerinden giriş yaparak gitmelidirler. Yani Almanya vizesi alınarak Almanya’ya girmeden diğer Schengen ülkelerine direk gitmek mümkün değildir. Ucuz Schengen vizesi web sitemiz üzerinden de alınmaktadır.

Almanya vize işlemleri

Vize başvurusu sehayat öncesindeki 3 ay öncesine kadar alınabilmektedir. Başvuru sırasında başvuru yapan kişilerin parmak izlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak 12 yaşın altındaki çocuklar, parmak izi alınması müsait olmayan ya da hükümet üyelerinin resmi gezilerinde parmak izi sorunluluğu olmamaktadır. Almanya’ya gitmek isteyen kişilerin vize ve diğer tüm işlemleri firmamız tarafından rahatlıkla yapılmaktadır. Çoğunlukla vize işlemleri uzun ve sancılı bir sürece dönüşebildiğinden yardım almanız sizin yararınıza olacaktır.

10 yıldan eski olmayan pasaport, iki adet güncel fotoğraf, başvuru formu, otel-uçak rezervasyonu, seyahat sağlık sigortası, iş yeri sahibi iseniz davetiye mektubunun aslı, SGK-Bağkur dökümü, banka hesabı ve oda sicil kaydı ile imza sirküleri yine istenen belgeler arasında yer almaktadır.

Bu gibi evrakların hazırlanması ve işlemlerin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için sizlere firmamız ile yardımcı oluyoruz. Almanya’nın doğal ve kültürel özelliklerini tanımak, benzersiz atmosferini yaşamak istiyorsanız siz de Almanya vizesi için zaman harcamayın, firmamız ile en hızlı şekilde vizenizi alın.

Tatil city markası, sizlere kaliteli hizmet vermeye devam edecek. Vize işlemleri için ofisimiz hizmetinizde.

Almanya Vize Başvuru Formu

Error: Contact form not found.